• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 600 ritim ve sesler harika arkadaşlar okumadan geçmeyin

zafti55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
mrb bende pa 600 aldım çok mennunum yeni aldığımda sesler ritimler hoşuma gitmemişti sonradan bir set buldum tabiki para ile aldım yoksa sizlerlede paylaşırdım :) bağlamalar klarnetler yaylılar harika arkadaşın biri açıklama yapmamı istemiş o yüzden uzun uzun açıklıyorum googleye korg pa 600 süper set yazın çıkıyor siteleri var videoları var izleyip beyenip alıyorsunuz yanında ayrıca 1000 şarkılık repartuar programı veriliyor pa 600 de kullanmak için ayrıca 2 adet başka set veriliyor gerisi size kalmış.

Cevap: korg pa 600 ritim ve sesler harika arkadaşlar okumadan geçmeyin

arkadaşım iyiki açıklama yapmışsın yoksa meraktan çatlayacaktık ayrıntılarda süper yani arkadaş uzun uzun açıklamış googleye yazın çıkıyor mademki set ücretli verirsin aldığın linki merak edende dinler izler herneyse verir parasını alır.
muhabbete bak sarı çizmeli memmet ağa insanları zamanlarını çalmaktan başka birşey yapmıyorsun sen şu anda
böyle boş konularla insanlarla dalga geçmeyin kilitli ve yasal onayı olmayan hiçbir set ücretli değildir böyle boş konulara kesinlikle itibar etmeyin arkadaşlar.

o kadar harikaysa bir kac demo koy millet dinleyip yorum yapsın kardeş... sonuçta herkesin zevki farklı farklı dır... youtube den alıp koydun dinlesin arkadaşlar...

BU Youtube Sayfasında Bulabilirsiniz Set Tanıtımlarını...:cool:

arkadaşlar kendi reklamını yapmışlar yinede emek var ellerinize saplık kilitli olmayan set para etmez unutmayın yakında hepsi ortaya çıkar.

arkadaşlar kendi reklamını yapmışlar yinede emek var ellerinize saplık kilitli olmayan set para etmez unutmayın yakında hepsi ortaya çıkar.

sesler okadar süper değil hele zurna cok kötü bana göre ama renkler ve zevkler tartışılmaz