• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 600 set yükleme

• Konbuyu başlatan nec21
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

nec21

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaslar ya bir sorunum var burdan bi set yüklemek istedim klavyeme fakat ben nasil yuklenecegini bilemiyom simdi setleri sildim ram 96 mb ya yukseldi ama cihazda bi sure sora eski set gene gorunmeye basladi cogu calisiyor cogu calismiyor simdi korg 600 e nasil set yuklemesi yapabilirim tamamen yabanciyim set yuklemeye you tubede detayli videoda bulamadim hep pa900 gibi klavlere yer vermisler sizden ricam bana nasil yuklenecegini detayli bir sekilde anlatabilcek bir arkadasmiz yardimci olursa cok memnun olurum

Eminimki yardımcı olucaklardır biraz bekle saygılar..

Ram i silmisin 96 gösteriyor fakat eski setin kalintilarinida silmen gerek veyada format cekerek tamamiyla fabrika ayarina getirebilirsin öylecek eski setten hicbir kalinti kalmaz

(misal ram i silince eski setten dosyalardaki isimler kalabiliyor diyelimki elektro baglama eyer bu ses sample ile yapilmis ram da yeri var ama ram silinmisse ses gelmez diyelimki 2/4 ritim hersey ile drum kitler de dahil fabrika seslerle yazilmis ise ve ram i silsen bile bu ritim yinede calisir)

yeni yükleyecek olan seti usb ye yüklemen gerek 96 mb yi gecmesin sonra usb yi orgunua tak media tusu ile setini ekrandan usb den sec load ile yükle

Son düzenleme:
05324371005 ulaş kardeim