• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 600

köseli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
korg pa 600 ü 800 den ayıran farkı 96 mb aşsan bile kolay kolay yakamıyacak olmasıdır sizce doğrumu arkadaşlar bu bilgi

Cevap: korg pa 600

aynen ram yakma derdi diye bişey yok eğer set 96 mb üstü ise fazlasını almıyor cihaz..

hayır alıyor. 104 mb bile olsa

benim iyice aklım karıştı 96 mb üstüne cihaz ram yakıyormu.diğer kardeşim yakmıyor diyor diğeri yakıyor diyor anlamadım.mesela en son setini paylaştığı ahmet abimizin seti 104 mb sizce bu sorun olurmu.

benim iyice aklım karıştı 96 mb üstüne cihaz ram yakıyormu.diğer kardeşim yakmıyor diyor diğeri yakıyor diyor anlamadım.mesela en son setini paylaştığı ahmet abimizin seti 104 mb sizce bu sorun olurmu.

Yanlışınız var. Okan 96mb üstü yuklemiyor, blake yüklüyor demiş. Yani ikiside ram yakma konusuna girmemiş. Anladığım kadarıyla kapasite 96 mb ama esneme payı var.

Arkadaşlar 96 mb 600 hafızası ramde koruma olduğu için yakmanın zor olduğunu ancak 200.250 mb zorlıyacanki anca öyle diye duydum yani koruma olduğu söyleniyor bu doğru bir bilgimidir sizce

Set 104 mb olabilir ama önemli olan pcm boyutu 96 mb yı geçmemesi gerekir.

teşekkür ediyorum mesaj gönderen arkadaşlara

ram koruması olduğu doğru o zaman ama kaç mb kadar işte o bir muamma

arkadaşlar ben 1 yıl kadar pa600Qt kulandım ve 800 64mb olan setinin üstüne sevdiğim drum kit perkins ve sampleleri yükledim 105 mb çıkardım ve 1yıl kadar kulandım hiç bir sorunla karşılaşmadım zaman zaman duydum
800lerde rem yakma olayını ama 600 de hiç bir sorun görmedim şimdi ise 900 kulanıyorum gerçekten düğünde müzik yaparken stüdyo gibi ses alıyorum ve insanı bıktırmayan bir alettir bazı müzisyen arkadaşlarım kule kabin kulanırken ben normal 2 yollu tekli plastik kabin kulanıyorumgerçekten de süper bi bir saund alıyorum ve şunu belirteyim ne 600 de nede 900 şuana kadar rem yakma olayın görmedim