• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 80 mi Pa 600 mu ? Seçim?

Cevap: KORG PA 80 mi Pa 600 mu ? Seçim?

ben pa 80 nimi ancak ve ancak 800 le değişirim gerisi yalan olur...buda benden sana bir tiyo...

haklı olabilirsin ancak pa800 ilk çıktığından beri ben hiç ısınamadım,
sanıyorum renk itibarıyle bana itici geldi.
pa800 alma durumumda var ancak tercih etmiyorum nedense..
pa600 le sezonu geçireyim sonrasında hedefimde 3x var inşallah..

bence yamaha a2000 al daha iyi

Değerli üstatlar bende pa 600 alacam ama şu var ps80 kulandım için kulandım 2 16mg kart ses kitlerini bide 80 ritimleri atabilirmiyim öyle bir imkan varsa nasıl yaparım saygılar

Pa 600 de General MIDI 2 (bu özelliği ile daha gerçekçi tonlar alırsın sanki arkanda orkestra çalar gibi ) -Pa 80 General MIDI var (bu eski saund tonlarıdır) kısacası pa600 daha mantıklıdır.Şimdiden hayırlı olsun

cok komik bir yaklaşım pa80 pa600 birisi dokumatik telefon biri tuşlu telefon :)

Kardeş bu karşılaştırmayı yapman resmen pa600'e hakaret olmuş :)

pa600 mükemmel bi cihaz ve mükemmel soundlara sahip.

Karşılaştırma yapmak istiyorsan pa800'mü pa600'mü demen gerekirdi bence :)

Hiç düşünmeden pa600 al keyfine bak.

Konu hortlamış da pa80 mi kaldı ALLAH ınızı severseniz,yeni düzenlediğim setle akşam ilk düğünümü bitirdim ve korg pa 600 ün küçük dev olduğunu gördüm tabi kimse yoğurtum ekşi demez ama bu alet parasına göre çok çok iyi,türkiyede altından kalkamıyacağı düğün yok program yok,korg soundunu oldum olası sevmem halada sevmiyorum ama işin gerçeği korg daki ritm yelpazesinin genişliği ve seslerdeki bolluk dışardan sample ses atabilme ve kullanıcıyı düşünüp bir ram ayırması korgu şu an için lider kılıyor...

Kesınlikle pa600 dusunmenıze bıle gerek yok.ozellik teknolojık Kullanım farkıyla pa600 çok önde
Pa80 16 MG Hafıza
Pa600 96 MG Hafıza MP3 dokunmatık usb saund kalıtesı,Kullanım rahatlığı yenı cıhaz v.s

Konu hortlamış da pa80 mi kaldı ALLAH ınızı severseniz,yeni düzenlediğim setle akşam ilk düğünümü bitirdim ve korg pa 600 ün küçük dev olduğunu gördüm tabi kimse yoğurtum ekşi demez ama bu alet parasına göre çok çok iyi,türkiyede altından kalkamıyacağı düğün yok program yok,korg soundunu oldum olası sevmem halada sevmiyorum ama işin gerçeği korg daki ritm yelpazesinin genişliği ve seslerdeki bolluk dışardan sample ses atabilme ve kullanıcıyı düşünüp bir ram ayırması korgu şu an için lider kılıyor...

Abı hala bıtmedı pa80 daha bır dünya 80 var :)

Bende pa 300 alacaktım zafer arkadaşımın tavsiyesiyle pa 600 aldım çok memnunum ama pa600 almak için gw8mi satmak zorunda kaldım keşke maddi durumum el verseydide gw8zide satmayıp 2. Klavye olarak kullansaydım 2si süper bi 2li olurdu bence.