• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900?

Cevap: korg pa 900?

bak orda haklısın diycem ama bi orgun cazibesi ve karizması neye göre kıyaslanır ? bende pa600 var daha şimdi orgun başından yeni kalktım inan bana ses seviyesi yarıda bile evde rahatsız ediyor ,ha bi pa800 gibi gümbür gümbür ses gelmiyor ama yetiyorda,hoşafı çıkmış 64 mb ram olan 800 ler 3200 tl ,bende olsam 800 alacağıma gider 900 alırım varsın karizması cazibesi olmasın sonuçta podyuma çıkıp güzellik yarışmasına katılmayacak ya;) ,saygılar....

karizmasından bahsetmişsinizde 2 yıl pa800 kullandım pa900 kullanıyorum 2 aydır arada sırada önüme pa800 geliyor inanın çok kötü geliyor tipi şuan ekran ufacık yazılar okunmuyor ekran her açıdan görünmüyor 1 hafta pa900 kullandıktan sonra pa800 oyuncak org gibi geliyor insana pa900 daha professional görünüyor göze inanın bak

karizmasından bahsetmişsinizde 2 yıl pa800 kullandım pa900 kullanıyorum 2 aydır arada sırada önüme pa800 geliyor inanın çok kötü geliyor tipi şuan ekran ufacık yazılar okunmuyor ekran her açıdan görünmüyor 1 hafta pa900 kullandıktan sonra pa800 oyuncak org gibi geliyor insana pa900 daha professional görünüyor göze inanın bak

aynen katılıyorum bende çok şaşırdım pa 800 ekranı bir acayip geldi gözüme ayrıca pa 900 çok incelik isteyen bir cihaz malesef bu yüzden iyi saund elde etmek için piyasa setleri yetersiz özel bir set oluşturulması gereklidir.Ben çok inceledim efeklerini ekolayzır bölümünü uğraşılınca gerçekten çok iyi saund çıkıyor ortaya birde şuna bende katılıyorum üzerindeki kolonlar gerçekten pa 900 e yakışmıyor çünkü pa 900 saundu o kolonlara çok güçlü geliyor ve kaldırmıyor ne mantıkla böyle bir seçim yaptıklarınıda anlamış değilim ancak şuna inanıyorum hatırlarmısınız pa 800 lerde de ram yanardı sürekli sonradan v2 ile düzeltildi en aza indirildi bence pa 900 da böyle olucaktır.şikayetler bildirildikçe düzeltmeler yapılacaktır.Yeni bir osa daha ihtiyacı var aletin ayrıca v2 ikisine :))

size tavsiyem eğer pa 800 mü pa 900 mü derseniz gerçekten pa 900 derim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Senelerdir kedinin ciğere bakıp da ulasamadıgı org gıbı baktınız pa800 e sora daha ucuzu cıkınca hemen pa600 900 e gecıp pa800 e b.k atmaya başladınız he :) tmm aldınız hayrlı olsun gule gule kullanın ama bari çamur atmayın pa800 herkesın hayalıydı halada ole sıfır almak ısteyen 900 alır ama bız 900 yokken sevdık 800 ü

Senelerdir kedinin ciğere bakıp da ulasamadıgı org gıbı baktınız pa800 e sora daha ucuzu cıkınca hemen pa600 900 e gecıp pa800 e b.k atmaya başladınız he :) tmm aldınız hayrlı olsun gule gule kullanın ama bari çamur atmayın pa800 herkesın hayalıydı halada ole sıfır almak ısteyen 900 alır ama bız 900 yokken sevdık 800 ü

hocam pa800 ü kötülemiyorki tabiki zamanında en iyi aletti ama şimdi sen ikinci el 2006 model mi araba alırsın aynı markanın aynı fiyata 2013 model sıfır arabamı alırsın ???????? yenisi daha iyidir dimi temizdir yeni teknoloji kullanılmıştır değilmi şimdi 1980 li yıllarda şahin kötü arabamıydı hayır ama şimdiki teknolojide kötü mü kötü tabiki yani teknoloji yerinde saymıyor yenileri ve iyileri çıkıyor ve ucuza çıkıyor yenilikleri takip etmekte fayda görüyorum tabiki bu iş zevk meselesi klasik araba sevende var yani hala a1000 lerle g600 lerle müzik yapanlarda var o aletler kötümü hayır iyi yanları var ama pa800 le pa80 i yan yana koyun bakalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

:D o zaman şöle dıyım 2013 bmw alcagıma 2005 bmw m3 alırım daha karızmatik :d

neyse polemik yaşamaya gerek yok sen pa800 le devam et pa4x çıksın pa3x kullananarda aynı senin gibi devam edicek bu tür muhabbetlere bu hep böyle olmuştur pa800 çıkıncada pa80 ciler böyle diyodu şimdi hepsi pa800 kullanıyor :):):):)

ne bılım ben memnunum orgumdan kardesm ondandır belkı

tabiki memnunsan sorun yok senin klavyeninle kimsenin zoru yok istersen e40 la takılırsın kim ne dicek senin klavyene bişey dediğimiz yok bende mesela g600 kullandım zamanında ben ondaki tadı hiçbir cihazda alamadım pa1x den iyi sound veren cihaz yok ama bu demek değilki pa1x pa3xten kötüdür diyemeyiz pa1x in soundu güzel ama pa3x daha iyi arada dağlar fark var