• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900?

Cevap: korg pa 900?

Senelerdir kedinin ciğere bakıp da ulasamadıgı org gıbı baktınız pa800 e sora daha ucuzu cıkınca hemen pa600 900 e gecıp pa800 e b.k atmaya başladınız he :) tmm aldınız hayrlı olsun gule gule kullanın ama bari çamur atmayın pa800 herkesın hayalıydı halada ole sıfır almak ısteyen 900 alır ama bız 900 yokken sevdık 800 ü

lütfen uslubünuza dikkat ediniz kimse kimseye birşey atmıyor benim burda korg firmasıyla bir anlaşmam yok

Senelerdir kedinin ciğere bakıp da ulasamadıgı org gıbı baktınız pa800 e sora daha ucuzu cıkınca hemen pa600 900 e gecıp pa800 e b.k atmaya başladınız he :) tmm aldınız hayrlı olsun gule gule kullanın ama bari çamur atmayın pa800 herkesın hayalıydı halada ole sıfır almak ısteyen 900 alır ama bız 900 yokken sevdık 800 ü

hocam biraz polimik yaratmak için yazı yazmışsın gibime geliyor burada kimse pa800 e kötü demiyor pa 900 ün artılarından bahsediyor buda yeni çıkmış bir alette normal şeyler sizin hoşunuza gitmeye bilir almazsınız olur biter ayrıca pa900 bencede çok güzel bir alet hatta sizin ve bizim sevdiyimiz pa800 den dahi iyi diyebilirim 192 rem olması mp3 bortunun üzeride olması 7 inç ekran olması ve yeni bir alet olması zaten işi bitiriyor siz bu saatten sonra elin hurdasıyla ugraşmak istiyorsanız buyrun ugraşın maddi imkanı olan 900 alır olmayan 800 veya pa600 alır buda gayet normal bence konuya seviyesiz bir şekilde müdahale etmeyin lütfen

ben 900 ügörünüş olark beğendim ama sesler hiç beni tatmin etmedi arkadaşlar 800 ün setini yükledi arkadaş o set 800de mükemmel çıkarken 900 de berbattı belki ayarlarındandır bilemem ben sevemedim

sesler tabiki seni tatmin etmez....çünkü pa800 seti yüklemişsiniz....900 ün globali efectleri v.b. ayarları pa800 le uyuşmaz....doğal olarak soundda hoşuna gitmez hatta ritmlerin seslerin önemli bölümleri çalışmaz....fakat pa600 üzerinde editlenmiş yada 900 de direk yazılmış bir seti yüklediğinizde gerçek soundunu alırsınız cihazın.....