• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa manager konu

volkan.65

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
sorun düzeltilmiştir arkdaşlar sorunu olanlar facebook üzerinde bu sayfayla irtibata geçsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa manager sakın almayın !

bende satın almayı düşünüyordum kararımı değiştirdin kararım ürünün sonradan bozulmasından değişmedi eğer söylediğin doğruysa üretici firmanın yardımcı olmayıp sorunu gidermemesinden değişti saygılar

ben 2 haftadır kullanıyorum.. hiç sorunla karşılaşmadım.. cıhazınızın özellikleri ney ?

kesinlikle pamanageri savunduğum için söylemiyorum ama win7 ve sonrasında win10 sürümle kullanıyorum ilk sürümden bu güne aktif olarak kullanıyorum bir çok setten karma yaptım bir defa bile hata yaşamadım
kullanmış olduğunuz windows sisteminiz en son nezaman yenilendi(format) ram arızası veya harrdisk bad sector sorunu veya cpu aşırı ısınma olabilir (termal jel yenilenmesi gerekebilir) veya sistemi kararsızlaştıran virus sorunu da olabilir, .
mümkünse chkdsk yapın,antivirus-firewall programınızı hatta ses kartı sürücülerinizin güncelliğini kontrol edin sorun sadece programda da olmayabilir

başka bir pc de dene teyit et... veyahut pc yi formatla öyle dene

Birazdan programın sahibi gelip size hakaretler küfürler savurur :) Daha önce de yaptığı gibi...

Birazdan programın sahibi gelip size hakaretler küfürler savurur :) Daha önce de yaptığı gibi...

Sen rahat ol dostum bu forum da kimse kimseye yorum yaptı diye küfür edemez edeni banlarız..Ancak yorumlarınız daha yapıcı olursa sıkıntı çıkmaz direk almayın! yere batsın! yazıklar olsun! kazıklar girsin! gibi yorumlar yapılınca tabi insanlar sinirlenebilir değil mi??

arkadaşlar ben 15 ay dır kullanıyorum gayet başarılı sorunsuz çalışıyor

arkadşlar progarmı aldığım gün yeni sıfır laptop aldım i5 işlemci 4 gb ram 350 hardisk 2 gb ekran kartı en iyi ses kartını kullanıyorum programda birkere bozuk set açtım dahada program düzelmedi combofix atmama rağmen program düzelmedi yani birkere bozuk set açarsanız program bilgisayarda kalıcı hasar bırakır dahada düzeltemezsiniz çünkü program server üzeri çalışıyor cmd komutuda (%temp%) 'dir bu klasörün içindeki manager dosyaları silersem birdaha aktivasyonu aktif edilmemesinden endise duyuyorum o yüzden programın gizli dosyalarını silemiyorum silsem bekli düzelebilir anladınızmı arkadaşlar ama siz merak etmeyin artık bu programa ihtiyacınız kalmayacak programlamacı bir editörle görüştüm bu yaz tasarımına başlıyacak normal korg yamaha kronos m3 gibi cihazların setlerini programda açıp style intro perform multisample gibi dosyları oynatabileceksiniz ve midi klavye bağlantılı olacak seti programda açtığınız gibi pad'li midi kalvyelerden ritimlerini introlarını oynatabileceksiniz ve enstrumanlarını çalabileceksiniz kontakt 5 (VST) bağlantılı olacak inşALLAH :)

Korg manager de setten sette ritim taşıma oluyormu. Bilen varsa kısaca anlatabilir mi.

Moderatör tarafında düzenlendi: