• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa Serilerinde Midi Editlemenin Kolay Yolu

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Degerli ustadlarim bilenler zaten bizden daha iyi bilir bilmeyenler icin midi editlemenin kolay yolunu anlatmaya çalıştım pa900 ile. Ancak diger cihazlarda da neredeyse yöntem ayni. Umarim faydali olur. Link:

Cevap: Korg Pa Serilerinde Midi Editlemenin Kolay Yolu

Bilgi için teşekkürler. Midi ile ilgili bilmediğimiz bir olay ise midi yaparken kullandığımız sese koma veremiyorum. Koma vermek için ne yapmam gerekiyor bu sorunun cevabını da kimseden alamadım. Eğer siz biliyorsanız lütfen yardımcı olurmu sunuz. saygı ve selam

Bilgi için teşekkürler. Midi ile ilgili bilmediğimiz bir olay ise midi yaparken kullandığımız sese koma veremiyorum. Koma vermek için ne yapmam gerekiyor bu sorunun cevabını da kimseden alamadım. Eğer siz biliyorsanız lütfen yardımcı olurmu sunuz. saygı ve selam

Eyvallah üstadım. Teşekkürler. Sordugunuz soruyu şöyle anladin. Bir midi kaydetmek istiyorsunuz ve bu midiyi kaydederken vermek istediginiz koma degerleri var bu komalarla calmak istiyorsunuz dogru mu anladim. Eger böyleyse kolay bir mesele. Bir video çekelim hemen. Bu arada evet komali kayit olmuyor ama muzigi caldiktan sonra hafizaya kayit esnasinda koma vererek kaydedebilirsiniz diye biliyorum. Ben de bir deneyip goreyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Komali midi kaydetme
Ilgili link :

Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah istediğiniz her şeyi gönlünüze göre versin. Çok mutlu oldum. Bu ne büyük bir incelik değerli zamanınızı benim için ayırdınız. Hakkınızı helal edin. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Çooooooookkkkk çooooookkkkk teşekkür ederim.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah istediğiniz her şeyi gönlünüze göre versin. Çok mutlu oldum. Bu ne büyük bir incelik değerli zamanınızı benim için ayırdınız. Hakkınızı helal edin. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Çooooooookkkkk çooooookkkkk teşekkür ederim.

Rica ederim umarim faydasi olmuştur. Iyi çalışmalar

Evet hemde çok. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar