• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA serilerinin Fabrika Ritimlerini nerde bulurum?

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
Arkadaşlar, PA serisi klavylerin özellikle PA 80 sonrası modellerin pa1x, pa2x, pa500, pa800, pa600 ve pa3x in Factory yani Fabrika ritimlerini bulabileceğim bir site, link varmıdır? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...

Cevap: Korg PA serilerinin Fabrika Ritimlerini nerde bulurum?

Korg'un kendi sitesine bakmayı deneyiniz

buyur arkadaşım pa 80 içinde işine yarayan varsa kullanırsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Korgun hangi modelini fabrika ayarlarına döndürür isen otomatik fabrika ritimlerini yüklemiş olursun lakin, sen org harici sadece gerçek ritimleri arıyor isen o zaman olay değişir. Kolay gelsin Saygılarımla,

buyur arkadaşım pa 80 içinde işine yarayan varsa kullanırsın

hocam tşk ederim fakat link bozuk. ben pa900 klavyemde kullanmak için arıyorum bu ritimleri. özellikle 1x, 2x, 3x ve pa800 fabrika ritimleri lazım...

hocam merhaba
linkte bütün fabrika ritimleri olmasa da bir çoğu var .site orjinal site zaten ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam merhaba
linkte bütün fabrika ritimleri olmasa da bir çoğu var .site orjinal site zaten ...

hocam bunları biliyorum fakat bunlar bonus ritimler. bana mesela 3x tki rock bankasındaki orjinal ritimler lazım yani kalvyelerin üzerinde bulunan fabrika ritimleri. yamaha kullandığım zamanlarda diğer yamaha modellerinin ritimlerini bulmak çok kolaydı ama korgta bulamıyorum. eminim bir yerlerde var ama sanırım biz bilmiyoruz.

hocam bunları biliyorum fakat bunlar bonus ritimler. bana mesela 3x tki rock bankasındaki orjinal ritimler lazım yani kalvyelerin üzerinde bulunan fabrika ritimleri. yamaha kullandığım zamanlarda diğer yamaha modellerinin ritimlerini bulmak çok kolaydı ama korgta bulamıyorum. eminim bir yerlerde var ama sanırım biz bilmiyoruz.

Pa900 nüz hayırlı olsun. Sizin değerlendirmenizi merak ediyorum. Konunuza dönersek pa1x-2x-3x pa80-800 ün orjinal ritimlerini mi arıyorsunuz ?

Pa900 nüz hayırlı olsun. Sizin değerlendirmenizi merak ediyorum. Konunuza dönersek pa1x-2x-3x pa80-800 ün orjinal ritimlerini mi arıyorsunuz ?

Mustafa abi tşk ederim. Dediğim gibi bana pa serisin orjinal Factory ritimleri lazım...