• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa Sersine Mididen Ritim Nasıl Alınır?

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Arkadaşlar mümkünse ,yardımcı olursanız sevinirim.Pa500 TR klavye kullanıyorum.Bazı midilerin ritimleri, kitlerini değiştirdiğimde süper olabiliyor....Başlıkta belirttiğim gibi midide ki ritimi klavyemize kaydedebilir miyiz? Bu mümkün mü ? Eğer mümkün ise bilen arkadaşlar lütfen bu konuda yardımcı olunuz....Saygılarımla

Cevap: Korg Pa Sersine Mididen Ritim Nasıl Alınır?

Ben bu şekilde yamaha psr a 1000 ritmini alarak klavyeme uyarlamıştım. Benim kullandığım Style Works 2000 Universal diye bir program var. İnternetten araştırırsanız bulursunuz. Ancak pa serisi olarak en son pa80 olarak çıkıyor. Pa80'e dönüştürürken set olarak dönüştürüyor. Bunu usb veya hdd ye atarak sadece çevirdiğiniz ritmi alırsınız ve klavyenizde bulunan mevcut kitlerle uyarlarsınız.

Teşekkür ederim ARIKAN.....Bu iş bende inada bindi elimden geldiğince uğraşacağım.Saygılarımla

Aynen bende çok istiyorum mididen ritim almayı ben de deneyeceğim yapabilirsem buraya yazarım omunal nickli arkadaş. Bu işi beraber çözelim

arkadaslar simdi konuyu gordum 10 dakkada olayı cozdum basit birseymiş ya denedim oldu sadece doğru kitleri bulmaya çalışıyorum

Programın çalışması basit. İş ritmi klavyeye uyarlamakta...

evet program basit çalışıyor bende ince detaylarıyla çalışıyorum birseyler çıktı biraz daha uğraş istiyor çalışmaya devam

ben style works xt universal indiridim o da pa 1 x en son. song to style converter diyorum midi karşıma çıkıyor am intro vario tam oturtamıyorum . start lenght ayarları tam oturmuyor

arkadaslar simdi konuyu gordum 10 dakkada olayı cozdum basit birseymiş ya denedim oldu sadece doğru kitleri bulmaya çalışıyorum

Arkadaşım umarım en ince detayına kadar burada işlem aşamalarını yazar ve bizlere büyük iyilikte bulunursun.Şimdiden teşekkürler.