• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1x ıcın 2.el emo board arıyorum

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Korg pa1x için 2.el emoboard arıyorum istanbul içi

Cevap: Korg pa1x ıcın 2.el emo board arıyorum

x1 çok sağlam bir alet ama...aletin en büyük esik yönü çok ağır olması ve kapasitesinin 32 mb...çok düsük olması... yani başka setlerden 3-4 ses aldınmı kapasite hemen doluyor... elin kolon bağlanıyor fazladan hiç bir şey yapamıyorsun....

-- ben emo bord kullandım... ama inan çok yetersiz.... ve artık 1 yılı aşkın süredir...emo artık bord satamadığından hiç mi hiç güncelleme de yapmıyor....nete baktığında ise x1 e ait hiç yeni nevale bulunmaz oldu burdan da aletin artık yavaş yavaş demode olduğunu anlayabilirsin......ben 2 sene önce full 2.el x1 i 2.350 euroya o anki fiyatı çok uygun almıştım.... ama 1 sene sonra 1.650 euro ya satıncaya kadar göbegim çatladı.....

-- bana kalırsa PA 1-x i sat ve al bi 800 bak keyfine gitsin kardeşim...

ilan gunceldir gordum denedim aldim 2750tl mp3board rem hardiskli ferit abi varsa bu fiyata satan bitane daha aliyim

2.750 TL = 1170 EURO yapıyor.... ama fiyatını çok iyi aslmışın....dediğim gibi artık fiyatı dibe vurmuş daha pek düşmez sanırım..... hayırlı olsun bol kazançlar....