• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa1x İçin Geliştirici Arıyoruz

canhayelmert3

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Korg Pa1x İçin Geliştirici Arıyoruz
Ritim Yazmayı ve Ses düzenlemeyi bilen arkadaşlara sesleniyorum.
Lütfen Pa1x'e bir el atın.
Bu alete istediğiniz her türlü ritim yazmak ve ses editlemek sizlerin elinde (tabi olduğu yere kadar)
Sizden tek istediğimiz Pa1x ailesi olarak tıpkı baju set gibi düzenli güncellemelerle bu orgu ayağa kaldırmak
Tabikide emek verilen birşeyin maddi olarak karşılığıda olacak.Yeterki bu 1x ayağa kalksın ücreti neyse ödemeye hazır olan arkadaşlar var bundan emin olun.

Arkadaşlar sizden tek istediğimiz Pa1x için güncel ritim ve sesler istiyoruz.Ücretini ödemeye hazırız.

Cevap: Korg Pa1x İçin Geliştirici Arıyoruz

Destekliyorum desteklemesine ama bu saatten sonra zor biraz. Ancak bireysel olarak ritim yazan arkadaşlara yaptırılabilir. Şunuda hemen belirteyim, pa1x in öyle aman aman bir eksiği yok. Biraz 9/8 biraz halay tarzı yeterli olur. Aslında onlard var ama farklı setlerin içerisinde. Pa1x de biraz editle set güncellenebilir. Benim vaktim olsa çoktan girişmiştim bu işe. Ufak ufak yapıyorum ama vakitsizlikten çkk yavaş ilerliyor. Birde şöyle bir durum var; biraz editleme yapmak için oturuyorum cihazın başına fakat çalmaktan editleyemiyorum :) Cihaz çok keyif veriyor.

volkan kardeşime hak veriyorum..set işi biraz zor olur....
bende böyle bir beklenti içine girmeden kendimce tattiklar kullandım...örneğin 1 senedir kullandığım seti değiştirdim..
şimdilik ıcz iboset kullanıyorum..eksik yöresel ritimlerimi ben kendim yazıyorum...set çok hoşuma gitti .herşey derli toplu....
denemekte yarar var derim...

saygılarımla
yıldıray
giresun

Hocam set hakkında biraz bilgi verebilirmisin. Board lumu vs. ritimler sesler nasıl.

Tabi ben yorumlarımı emo board a göre yapıyorum.

ben boardsuz kullanıyorum...boarda uyumlu

Aslında herkes kendine göre bişeyler yapıyo da nedense paylaşım yapmıyor... aslında bir ses bir sestir bir ritim bir ritimdir.... bence burdan bir grup toplayalım ve bir an önce çalışmalara başlayalım... bu sete bir insan sesi padı bile katsanız yeterli.... haksızmıyım

Hatta benim arıkan sete ilave ettiğim sesler ve ritimler var... şuan hala çalışıyorum... bitmeye yakın arıkan hocamın izniyle paylaşcam... bu arada boarda filan bağlı kalmamak lazm çünkü herkesin kullanabileceği bi set olmalı bu set

bekliyorum çalısmanı kardesim

Şu an boş zamanlarımda 3x'e ritim yazmaya yoğunlaştığım için pek 1x üzerinde çalışamıyorum. 3x üzerinden bazı sesleri uyarlayıp 1xe yüklemek istiyorum ama bu konu beni uğraştıracağından şuan cesaret edemiyorum ancak ben de çalışmanı merakla bekliyorum...