• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1x kullanma klavuzu arıyorum

gokhanhoca069

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland e500
merhaba arkadaşlar sitede korg pa1x kullanma klavuzu girdiğimde dosyanın olmadığını gördüm.elinde türkçe klavuz olan varsa burda paylaşabilrmi.teşekkürler.

Cevap: Korg pa1x kullanma klavuzu arıyorum

klavuza gerek yok sor yeter..

Korg pa1x yeni aldım. Pa60 kullanıyorum. 1x in koma verme olayı kısa yoldan nasıl oluyor. Birde yaptığımız kayıtları(şarkı çalıp orga kaydetme) disket yerine harddiske nasıl atarız. Teşekkürler.

Türkçe kılavuz indirdim. Teşekkürler

O zaman indirdiğiniz kılavuzu buradan paylaşarak diğer üyelerimize de bence katkınız olsun derim.

KORG PA1X TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU. SAYGILARIMLA

Moderatör tarafında düzenlendi:

O zaman indirdiğiniz kılavuzu buradan paylaşarak diğer üyelerimize de bence katkınız olsun derim.

Rapidshare e attım. İşinizi görür inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Korg pa1x yeni aldım. Pa60 kullanıyorum. 1x in koma verme olayı kısa yoldan nasıl oluyor. Birde yaptığımız kayıtları(şarkı çalıp orga kaydetme) disket yerine harddiske nasıl atarız. Teşekkürler.

Ekranda altta scala yazan yere tıklayarak çıkan klavye resminde önce yanında bulunan kutucuğu işaretledikten sonra hangi notalara verecekseniz o notaya dokunarak... ya da ritim start/stop tuşunun hizasında sağ tarafında bulunan assing 1 (klavye başında değilim, tam ismini yazamıyorum) tuşuna basılı tutarak hangi notaya koma verecekseniz o tuşlara basıyorsunuz.
Kayıt işlemi için de öncelikle orgunuzda bir harddisk bulunması gerekiyor. Varsa kaydederken FD yazan yere tıklayarak HD olarak seçiyorsunuz. HD yazmıyorsa harddiskiniz yoktur.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri