• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1x mi? Pa800 mü? Lütfen önerilerinizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

piyanist53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA2X
Arkadaşlar korg pa80 den terfi etmek istiyorum ,

2 org arasında kaldım kullanan arkadaşlardan öneri almak için bu konuyu açtım önerileriniz benım için çok önemlidir pa800 de pa1x ide kullanmadım bilmıyorum siz hangisini almamı tavsiye edersiniz
iyi ve kötü yönlri nedir ????

Cevap: Korg pa1x mi? Pa800 mü? Lütfen önerilerinizi bekliyorum

pa800 özellikleri itibarı ile pa1x den daha iyi daha teknolojisi yeni sound aşağı yukarı ikisindede aynı fakat pa800 lerde sık sık rem board vs arızaları baş gösteriyor şansın kötüyse bu arızalar seni bulabilir çok masrafa ve sıkıntıya yol açabilir göze alıyorsan pa800 al fakat sağlamcıysan risk almayı istemiyorsan pa1x al oda sonuçta pa80 den çok üstün bir alet pa80 ni biliyorsundur zaten

Bence acele etme 80le devam et

4YIL pa80 kullandım.Ben Korg pa1x hatta pa1x pro diyorum.Sound olarak pa800den daha iyi.Bulursan Full al.Cd/dvd writer,Exb Board 32mb,32mb SSD Ram,20gb harddisk,Mp3 board.

Korg pa800de 64mb ram yandımı elin kolun bağlı oturursun.ama PA1X boardlı alırsan yıllarca kullanırsınRam yakma gibi bir durum söz konusu değil.şu var Hafıza 32mb dikkatsiz kullanırsan yanıyor.ama bu kez boardı kullanabiliyoruz..pa800ün birkaç özelliği farklı sadece onun dışında herşey Pa1x 'ten alınmış.

Mp3 board olduğu zaman Transpoze ve tempoya müdahale ediyoruz.
Usb bellek görüyor.
Yazılım farkı var.

org tavsiyesi istekleri dışında yine klavyeler arasında kıyaslama konuları açmayınız.
arama yapınız. konu kaptıldı. ( şu orgmu bu orgmu )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri