• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa1x Pro Elite

huseyinadil

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
ya arkadaslar Korg Pa1x Pro Elite almayi duyusunyorum nasildir bilginiz varmi

Cevap: Korg Pa1x Pro Elite

Hic sasma tek sorunun rem olur saglamlık donanım mükemmel saygılar.

ESKİ TEKNIOLOJİ OLDU ARTIK...ve kapasitesi sınırlı.......ALCAKSAN PA-800

org güzel ama çok ağır ses kaliitesi mükemmel bir alet ben pa1x kullanıyorum emo bortlu ama arkaşaların dediğinide yabana atma pa 800 de güzel bir alet bayt olayıda arttı onuda düşün derim amabenim gibi biraz daha beklerim dersen pa3x al derim piyanist bekir

arkadaslar huseyın arkadasımızın butcesını bılmıyoruz yoksa en ıyısını al derız ben de pa 1x pro kullanıyorum sonucta dugun calıyoruz elktro baglama klarnet ve zurna budur gerısı rtım oda korgta cok zaten loop ve sampler okuması guzel ne gerek var bır suru para verecek benım fıkrım pa 1x alsın pa 800 çin di rem yakmaydı derken bır suru kafa karıstıdılar son soz huseyın kardesın tabıkı hayırlısı olsun saygılarımla....

eğer bütçen varsa profosyonel çalışıyorum dersen yamaha tyros serisi derim tyros 4 muhteşem bir alet ama korg düğün çalıyorum dersen pro x1 tavsiye ederim 2006 yılında almıştım o aleti sağlam alet ama pa 800 asla tavsiye etmem buda benim fikrim saygılar

bence pa 1x den sasma pa 800 umu verdim tekrar pa1 x aldim kulandigin kactane rytim var 32 mb cok bile saygilar.

evet aynen katiliyorum pa 800 tam oyuncak pa1 x,in yaninda, bi ekran donar bi ram yanar tr de renolar tutulur iyi arabami hayir ucuz oldugu icin ,pa1 x in yeni fiyatina bi bakiniz birde pa800,e ,tabiki 30 senelik tecrubeme dayanarak yaziyom karar sizin ,saygilar