• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA1X RiTM UYUMSUZLUK YARDIM EDİN ÜSTADLAR...

atilla01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klavye,Elektro Gitar,Bateri,Piyano
Arkadaşlar ben sadece ritmi styl yüklüyorum.diğer şeyleri yüklemediğim için mi ritmde uyumsuzluk yaşanıyor.yüklediğim ritmlerde kros yerine zil,zil yerine darbuka gibi vs.vs. sesler geliyor.ritmde uyumsuzluk yaşanıyor.bu sorunu nasıl halledebiliriz...

Cevap: KORG PA1X RiTM UYUMSUZLUK YARDIM EDİN ÜSTADLAR...

kardeşim ritimi drum kitleriyle beraber yüklemen lazım yoksa ritim düzgün çalışmaz ...

Kartal kardeşim,nasıl yüklicem tam olarak anlatırmısın.korga yeni geçtim bilmiyorum.sağolasın...

kardeşim diskete seti attıktan sonra setin içinde global style perform sound pad klasörleri var sound klasörünün içinde user dk var onu seçip load deyip yüklersen ritimler düzgün çalışır...

set dosyasını işaretle lood de tamamdır

kardeşim diskete seti attıktan sonra setin içinde global style perform sound pad klasörleri var sound klasörünün içinde user dk var onu seçip load deyip yüklersen ritimler düzgün çalışır...

ritimin altyapıları akumpanya sesleri v.s bozulur bu şekilde ritimleri yeniden tek tek düzenlerim dersen bu şekilde yap,

kardeşim sen iyisi bütün seti seç load yap ...

kardeşim dediğin gibi yükledim.soundun içindekini,ama bu seferde klavyedeki sevdiğim diğer ritmlerde uyumsuzluk yaşanıyor.memory felan bişey diyor ekranda.pad sesleri dahi değişiyor.bide pad seslerindende ses çıkmıyor bazılarından...

baska bi setten rtim aldigin zaman o setteki drum kiti de alman gerekir yoksa aldigin ritim saglam islemez

bu sebeple dolu set var öle ritimi yükleyip çalıştırsak drum a gerek kalmaz bence fazla kurcalama rama zarar verebilirsin bilir kişiye yaptır bu daha mantıklı

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri