• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA3X Hakanx USB Hakkında

• Konbuyu başlatan barisx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 179
  • Görülen : 67K
Cevap: Korg PA3X Hakanx USB

arkadaş seviyesiz bir hitamda bulunmamış.. kişilerin görüşlerine yorumlarına saygı duyalım.. eleştiriye açık olmalısınız..

neyi eleştirmiş arkadaşım seviyesiz bişey yazdı demedim konuyla alakası yok neyse

YENİ SET YAPAN ARKADAŞLARA; SÖZÜM SADECE BU SETİ YAPAN ARKADAŞLARA DEĞİL GENEL ANLAMDA YENİ SET DİYE ORTAYA ÇIKAN VE PARAYLA SATILAN TÜM USB SET LERE SÖYLÜYORUM....

-- ben piyasada pek yeni bir set göremiyorum... herkes birbirinden veya başka başka setlerden bir şeyler kopyalayıp, yeni SET diye ortaya sürüyor...ama baktığımızda pek fazla bir değişklik ve yenilik olmadığını görüyoruz........ YANİ AYNI YEMEKLERİN ISITITILIP ISITILIP ÖNÜMÜZE KONULDUĞUNU GÖRÜYORUZ....

-- PAX1 de 32.MB..., pa 800 de de 64 mb... KAPASİTE SINIRLI DENİLİYORDU... ŞİMDİ İSE 256 MB... yeni aletler çıktı.... e para vereceksek o zaman ona görede set beklemek hakkımız değilmi....

---Madem YENİ BİR SET yapıyorsunuz o zaman.... YAPABİLİYORSANIZ her yörede en çok kullanılan bir kaç sesi...mesela ELEKTORO SAZ SESİ ile ZURNA SESİNİ... 3-4 oktav çekin de.... hiç olmaz sa ŞU DO ZURNA, DO ELEKTRO, LA ZURNA, LA ELEKTRO VE SOL ZURNA, SOL ELEKTRO GİBİ SORUNDAN KURTULMUŞ OLALIM.....

---ÖNCEDEN X1 ZAMANIN DA 32 MB..KAPASİTE SINIRLI DİYORLAR DI...ŞİMDİ İSE 256 MB. ve daha üstü MB..lar da KAPASİTE SORUNU KALMADI SANIRIM.....

--Ben yenilik diye buna derim ve 3-4 oktav çekilen ZURNA VE ELKTRO enstrüman sesi olmazsa hiç bir seti de para verip almam ve yeni set olarak görmem......

--Herkesin fikrine saygım vardır..benim fikrimde böyle....yorum sizlerin arkadaşlar.....

Elktro baglama ve zurna için set alacaksanız bitane baglanacı alın yanınıza bıtanede zurnacı daha orjinal olur Neden set diyilince herkezın aklına hemen düğün tarzı eglenceler gelıyor.
Hocamın dediği gibi müzisyensen demoları dınlersın tarzına uygunsa alırsın uygun degılse almazsınız

---Arkadaşlar her şeyden önce şunu belirtmeliyim ki asla polimik yaratmak gibi bir düşüncem yok....herkesin fikrine de saygım var....ve ben de fikrimi söyledim....
---biz bu aleti türk müziği yapmak için alıyoruz ve ... ortalama % 40-50 gibi düğünlerde kullanılırken diğer % 50 side cafe, bar ve gazinolarda kullanılırken....ve tahminen de % 10 gibi de batı muziğinde ve alt yapılarda kullanıyorlar...batı muziği veya alt yapı için esktra bi sete gerek yok... hatta alt yapıya e-40 yeterde artar bile....gazinolarda da elektro saz sesleri olsun, kaval ve grup keman sesleri en çok kullanılan seslerdir...

--Set yapan arkadaşlar neden 3-4 oktav ses çekmiyorlar .....3-4 oktav ses çekilebilirse daha güzel ve orjinal tınlar la çalsak daha güzel olur ve o set daha çok tercih edilir diye kendimce düşüncemi söyledim....

--bunu çekmek imkansız mı.??.. yoksa çok mu zor?? anlamak istedim....

--ve kısaca bir müzisyen olarak BİZ BU YENİ ORGLARA ÇUVAL DOLUSU PARA DÖKÜYORUZ....EĞER MÜMKÜNSE DAHA FAZLA VERİM ALABİLİRMİYİZ DİYE FİKRİMİZİ BEYAN ETMEYELİM Mİ???? böyle bir set yapılırsa diğer setlerden çok farklı olur ve çok talep görecegi kanısındayım diye fikrimi belirtiyorum......emeği geçenlere de teşekürler....

--herkese hayırlı işler bol kazançlar gününüz berekletli olsun.....

Hele bir bitsin bir bakalim bu usb set nasil olmus begenirsek aliriz yok eger piyadakilerle arasinda pek fark yoksa almayiz bence cok fark olmali artik biktik hep ayni seylere para vermekten

Selamunaleyküm Hakan abi ve diger abi ve kardeslerim,

öncelikle herkezin yaptigi is ve verdigi emege saygi duyuyorum. Kesinlikle kötü niyetim yok, kimseyi de kötülemek istemiyorum, reklam meklam da yapmadan kendi düsünce ve fikrimi söylicegim...

Simdiye kadar pek begendigim bi demo cikmadi... Daha dogrusu sadece 2 demo buldum... Ve sadece bu 2 demoyu degerlendirirsem:

Kesinlikle ve kesinlikle PA3X'in hakkini vermiyor...

Tekrar saygilar ve sevgiler...

Eger daha fazla demo varsa lütfen postalayin, dinleyelim...

Selamunaleyküm Hakan abi ve diger abi ve kardeslerim,

öncelikle herkezin yaptigi is ve verdigi emege saygi duyuyorum. Kesinlikle kötü niyetim yok, kimseyi de kötülemek istemiyorum, reklam meklam da yapmadan kendi düsünce ve fikrimi söylicegim...

Simdiye kadar pek begendigim bi demo cikmadi... Daha dogrusu sadece 2 demo buldum... Ve sadece bu 2 demoyu degerlendirirsem:

Kesinlikle ve kesinlikle PA3X'in hakkini vermiyor...

Tekrar saygilar ve sevgiler...

Eger daha fazla demo varsa lütfen postalayin, dinleyelim...

pa3x'in hakkını veren başka çalışmalara yönlenmenizi öneririm.
ayrıca öyle bi çalışma varsa siz gönderin ben dinleyeyim.

Kac yasindasin, okadar saygili yazdim, yazdigin cevaba bak...

Ben sana öyle bir calisma var demedim. Var ise vardir, yoksa yoktur. Milletin elestiri ve fikirlerini kabullenemiyorsan, böyle islere girmeyeceksin, demo felan da göndermeyeceksin...

Kac yasindasin, okadar saygili yazdim, yazdigin cevaba bak...

Ben sana öyle bir calisma var demedim. Var ise vardir, yoksa yoktur. Milletin elestiri ve fikirlerini kabullenemiyorsan, böyle islere girmeyeceksin, demo felan da göndermeyeceksin...

Boş eleştirilerle uğraşmak zorunda değilim. Herzaman eleştiriye açığım yerinde ve gaerçekçi yapıldıkça, laf olsun diye eleştiri yapmayın lütfen. Pa3x in hakkını verememek ne demek? Beklentin ne? Daha iyi bi 3/4 loop ritim dinlet bana atakları bile loop olan, sonra eleştir. Beğenmemiş olabilirsin, beğenmedim dersin anlayışla karşılarım. Hakkını verememek kimsenin kimseye karşı kullanabileceği bi söz değil. Ben sana sen pa3x in hakkını veremezsin pa500 le çal diyemem. Sende benim çalışmama bunu diyemezsin. Herkese iyi çalışmalar bol kazançlar.