• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA3X Hakanx USB Hakkında

• Konbuyu başlatan barisx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 179
  • Görülen : 67K
Cevap: Korg PA3X Hakanx USB

256 mgb 800 de kullanabilirmiyiz

İyi Çalışmalar

256 mgb 800 de kullanabilirmiyiz

İyi Çalışmalar

bildiğim kadarıyla diğer pa serisi klavyeler pa3x'de compress yapılmış sample sesleri okumuyor. set bittikten sonra test yaparım, eğer gerçekten olmuyorsa başka bi çözüm bulunur. ilginiz için teşekkürler, iyi çalışmalar.

Kardesim Hayirli olsun USB set GumburGumbur Geliyor ;)
O kadar Farki olsun Tabi Bilmeyenlere Hakan Hem Alayli Hemde bence en onemlisi Okullu Dur... Hakaninin Farki nedir diyene Pa1x icin sundugu Setini indirip Klavyenize Yuklemenizi Tavsiye ederim O zaman Kafanizda bazi Soru isaretleri cevabini bulacak bazi Celiskiler netlesecektir ki O sette bu kadar koklu bi calisma yapilmamisti ama yinede tum Ritimlerde hep Hakanin imzasi vardi ve O gun hepimizin bayildigi O RX kit ve Looplarla bezenmislerdi...
Herneyse Calismalar tamamlansin Demolar yayinlansin ne demek istedigim anlasilir :)
Biliyorum Sahsen bende biktim Tekduze setlerden Ama Lutfen Pesin Hukumlu olmayalim Ben Kendi Adima Eminim Ciddi anlamda Guzel bi Set Bizleri Bekliyor :)

Kardesim Hayirli olsun USB set GumburGumbur Geliyor ;)
O kadar Farki olsun Tabi Bilmeyenlere Hakan Hem Alayli Hemde bence en onemlisi Okullu Dur... Hakaninin Farki nedir diyene Pa1x icin sundugu Setini indirip Klavyenize Yuklemenizi Tavsiye ederim O zaman Kafanizda bazi Soru isaretleri cevabini bulacak bazi Celiskiler netlesecektir ki O sette bu kadar koklu bi calisma yapilmamisti ama yinede tum Ritimlerde hep Hakanin imzasi vardi ve O gun hepimizin bayildigi O RX kit ve Looplarla bezenmislerdi...
Herneyse Calismalar tamamlansin Demolar yayinlansin ne demek istedigim anlasilir :)
Biliyorum Sahsen bende biktim Tekduze setlerden Ama Lutfen Pesin Hukumlu olmayalim Ben Kendi Adima Eminim Ciddi anlamda Guzel bi Set Bizleri Bekliyor :)

eyvallah kardeşim, güzel yorumların için teşekkürler :)

Emeğinize sağlık teşekkürler

Bende Pa3x e set bulamayan madurlardanım.Önümüzdeki sezona bomba gibi bir setle çıkmayı planlıyorum.Ben son zamanlarda bu yaylıya fena taktım.Bulgar/makedonlar bu yaylıyı çoğu klavyeci kullanıyor neden bizde yok hala bilemiyorum.Bu yaylıyı bulupta setine alan birisinin setini hemen alacağım.Buda benden yaylılar konusunda bir fikir olsun.Buyrun izleyin.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hAbmS0EVRSg&feature=share]Otkrivane Ork.gunaidin Sen mokan - YouTube[/ame]

oncelikle usb hayırlı ugurlu olsun...kardesım bugune kadar eksık olan bır cok sey var ama bence en muhımlerı kalıtelı batı soud turk rıtımlerı yok..yanı baterılı rıtım eksıklıgı var..ıkıncısı ankara tarzı tek basına harıka denıcek hatta guzel denıcek rıtım yok...halay rıtımlerı de ıdare eder noktada olsada eksık...3-4 5-8 lerse oldukca yavan...

umarım bu set loop olması nispetiyle orjınal oldugu kadar kullanımı acısından da pratık olur..

son olarak lutfen şu üflemelilerin üzerinde durun..zurna elektro bi şekilde hallediliyor ama üflemeliler her zaman her sette sorun...

calısmalarınız da basarılar..

oncelikle usb hayırlı ugurlu olsun...kardesım bugune kadar eksık olan bır cok sey var ama bence en muhımlerı kalıtelı batı soud turk rıtımlerı yok..yanı baterılı rıtım eksıklıgı var..ıkıncısı ankara tarzı tek basına harıka denıcek hatta guzel denıcek rıtım yok...halay rıtımlerı de ıdare eder noktada olsada eksık...3-4 5-8 lerse oldukca yavan...

umarım bu set loop olması nispetiyle orjınal oldugu kadar kullanımı acısından da pratık olur..

son olarak lutfen şu üflemelilerin üzerinde durun..zurna elektro bi şekilde hallediliyor ama üflemeliler her zaman her sette sorun...

calısmalarınız da basarılar..

Düşünceleriniz kesinlikle değerlendirilecektir, ilginiz için çok teşekkürler.