• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA3X Hakanx USB Hakkında

• Konbuyu başlatan barisx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 179
  • Görülen : 67K
Cevap: Korg PA3X Hakanx USB

H-A-K-A-N-X Bu Kadar Diyom :)

hakan bey Lutfen bu setinizde Turk sanat muzigi icin kaliteli duble ritimler olsun vede tabiiki ud tesekkurler

Hayatimda bir klavyeden dinledigim en kral professional demo kulaklarima inanamadim bence bu usb lerde devrim yaratacak tebrikler hakan super

Hayatimda bir klavyeden dinledigim en kral professional demo kulaklarima inanamadim bence bu usb lerde devrim yaratacak tebrikler hakan super

beğendiğine çok sevindim, dinletmek istediğim neler neler daha var ve şu an cihazda bir tane bile perküsyon kit yok sadece tek bi kit hazırladım ondada kik ve efektler var. sette 80 tane loop ritim olacak, setin son halini sizler kadar bende sabırsızlıkla bekliyorum, her sabah uyandığımda kafamda yeni fikirlerle uyanıyorum ve insanlara şimdiye kadar olanlardan farklı şeyler hazırlamaya çalışıyorum.

Hakan herzaman ki gibi yine mükemmel işlere imza atıyorsun. Başarılarının devamını diliyorum. 315 KD Şevki Tunç (terto) :)

Hakan herzaman ki gibi yine mükemmel işlere imza atıyorsun. Başarılarının devamını diliyorum. 315 KD Şevki Tunç (terto) :)

eyvallah kardeşim, çok zaman oldu görüşmeyeli. yolun trabzona düşerse mutlaka beklerim.