• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa3x Le Çıktı Çıkacakmı :)

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
korg.jpg

Anlaşılan Pa900 3xin İçine Yerleştirmişler Bakalım Ne zaman Çıkacak

Pa3_X_Le.jpg

Cevap: Korg Pa3x Le Çıktı Çıkacakmı :)

Eylül ayında satışta Türkiye de bu alet...:)

bnce cok gereksız bı model ayrıca saçma

ayni 600 kasa olarak saglamdir orasi kesin

Şu mantığı yıllardır hiç anlamadım ve asla anlayamıcazda
Model çıkıyor daha tadına doyamadan borcunu kapatamadan kısa bir süre sonra alt yada üst modelini piyasaya sürüyorlar resmen sömürge bu, biz kullanıcılarda hep en iyisin olsun diye zararına satıp bir üst son çıkan modeli alıyoruz, telefon işine dönmüş bu piyasa, yazık vallahi cebinize.... özellikle korg çok yapıyor...

Ne diyelim zaten alamiyorum cikarsinlar hatta iki model birden cikarsinlar
Ben kohne i 30um la mutluyum. :)

bu pa4x in habercisi olabilir. pa3x ten kalma yedek parçaları bu şekilde değerlendirip elinde eski modelin parçasını bırakmayarak pa4x in üretimine hazırlık yapıyor olabilir.pa900 ün en çok tartışılan beyenilmeyen tarafı kasası olduğundan pa900 e de alternatif sağlam bir 76 tuş model çıkmış oluyor. :D

Yeniligin sonu gelmez geldirmezlerde, firmalarin kafasina 2 sene sonra çıkacak olan klavyenin bile özelliklerini belirlemislerdir ama yavas yavas sindire sindire kisacasi sömüre sömüre yapacaklar. Dört dörtlük bir alet yapsalar hatasiz noksansiz tum ses ve ritim dosyalarini okuyan, sonra nasil para kazanacaklar. Ornegin eski bir modelin soundu muhteşem ama malzeme kalite ve noksanlari var son cikan modelin kalitesi sesi iyi ama sound yada sample eksikligi var bunlar tesaduf degil planli yapilmis bir sahtekarliktir

Usb 4.0 flash bellek üzerinden sample ses dosyasini okutan firma cok is yapar....