• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Cevap: korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Orgun arkasınd TR10 Kart yoksa eksik yükler. PA600 ünüzde muhakkak TR10 sd kart olmalı çünkü CE nin pa600 ü içindeki samplelerdende kullanılmıştı...

Çok Saolasın Hocam

Murat Koc ustam... ellerine saglik.Ben almanyadan Erdem...Korg pa3x kullaniyorum.Uygun pa 600 buldum onuda aldim..Studiomda herzaman kurulu kalsin diye..3 haftadir pa 600 icin set bakiyordum..kactane set yükledim ama ritimler teneke seklindeydi..ve senin seti indirdim.
Vallaha yalanim yok ritimler tam istedigim gibi... hepside süper..Samplelerde cok guzel...
Suan senin Setin yüklü pa600 de.. Emegin icin cok cok tskler Ustam...vallaha suana kadar en iyi Setlerden biri...Herkeze tavsiye ediyorum.
Peki bu Seti pa 3x okurmu?

Murat Koc ustam... ellerine saglik.Ben almanyadan Erdem...Korg pa3x kullaniyorum.Uygun pa 600 buldum onuda aldim..Studiomda herzaman kurulu kalsin diye..3 haftadir pa 600 icin set bakiyordum..kactane set yükledim ama ritimler teneke seklindeydi..ve senin seti indirdim.
Vallaha yalanim yok ritimler tam istedigim gibi... hepside süper..Samplelerde cok guzel...
Suan senin Setin yüklü pa600 de.. Emegin icin cok cok tskler Ustam...vallaha suana kadar en iyi Setlerden biri...Herkeze tavsiye ediyorum.
Peki bu Seti pa 3x okurmu?

Emrah bey Merhaba.

Bu sete ilk başladığımda remin yetmesinden dolayı 3x inde okuyabileceğini düşünmüştüm. Ancak sistem yazılım farkından dolayı maalesef 3xler pa600 ve pa900 setlerini okuyamıyormuş. Deneyen arkadaşlarımızda olsu 3x okuyamıyor bu seti. Beğenmenize sevindim, umarım güzel günlerde kullanırsınız. Saygı ve Sevgilerimle..

pa800 de çalışır mı bu set arkadaşım. Pa800 e uyarlıcam demişsin en son ama...

pa800 de çalışır mı bu set arkadaşım. Pa800 e uyarlıcam demişsin en son ama...

Pa800 de sistem farkı olduğundan çalışmıyor. Seti kabul etmiyor. PA800 için burada paylaşmış olduğum bir set vardı onu indirebilirsin.

Allah razı olsun hocam,elinize sağlık mutlaka denicem,sağlıcakla kalın

Set icin Tesekkürler Kardes. Yalniz bu seti pax3.e yüklerken Global,ini beraberindemi yüklücez yoksa silerekmi.
( Tekrar Tesekkürler ).

güzel olmuş tşk

Merhaba. Korg pa600qt orgum için set yazdıra bileceğim bir yer kişi varmı ?
Ankara tarzı bir sete ihtiyacım var. Çogunlukla 2-4 vahte, ve halaylardan oluşan.
Setlerde güzel ritimler var ama bir türlü tek bir sette nasıl toplayacağımı çözemedim. Bunu için bir programmı var yada tek tek org üzerindenmi yapmak lazım ?