• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Cevap: korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Murat hocam merhaba ne zaman yayınlayacaksın şu bomba seti merakla bekliyoruz

Murat hocam merhaba ne zaman yayınlayacaksın şu bomba seti merakla bekliyoruz

Kardeşim Neredeyse 2 yıl olucak bu seti yayınlayalı. Dikkat edersen ilk sayfada paylaşım var indirebilirsin. Tabi şu ayrıntıyı da unutmayalım. Bu seti PA600 ve PA900 okuyor. 3X okuyamıyor.

değerli üstadım bunu bi güncelesen yeni bişeyler eklesen düğün ağırlıklı olsa çok seviniriz şimdiden teşekürler

değerli üstadım bunu bi güncelesen yeni bişeyler eklesen düğün ağırlıklı olsa çok seviniriz şimdiden teşekürler

Şu an maalesef pa600 kullanmıyorum. Ancak pa800 için burdan paylaşmış olduğum bir set var. Onu global dosyasını silerek yükleyebilirsiniz. Hertürlü düğün için çok mükemmel bir set.

teşekkürler emegıne saglık

Elinize emeğinize sağlık.bide rica etsem 900 kullanıyorum globalleri silin diyorsunuz nasıl silebiliyoruz açıklayıcı şekilde yazarsanız anlatırsanız benim gibi 100 lerce arkadaşlarımızıda aydınlatmış olacaksınız saygılar

eline sağlık kardeşim

Kardeşim eline emeğine sağlık tanıtım falan var mı yada kullanan bi arkadaşımız yorum alabilirmiyiz canlar

Sağol hocam

600 setini tabi bütün pa serileri okur yanlız tr10 yani ce üstünde gelen setten bir alıntı yoksa setin içinde biliyorsunuz o kilitli bir set diyelim ki var içinde diğer pa serileri seti yine okur sadece kilitli setten aldığınız ses ve ritimleri okumaz

maaleseftirki pa600 setini pa900 pa3x ve pa4x ten başka bi klavye okumaz.