• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x tuşe sorunu.!!

• Konbuyu başlatan stetra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 7K

stetra

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x
slm arkadaşlar.. son 2 haftadır klavyemde 4. oktavında si bemol tuşu basmıyor. aldığım bayiyi aradım ve tuşe ve düğmeler garantiye girmiyor dediler.
cihazı açmak büyük sorun bayağ bir civata var uğraştırır diye düşünüyorum. konuya müzdarip olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
teşekkürler.

Cevap: korg pa3x tuşe sorunu.!!

alet pahalı olunca içini açmak zor oluyor bence dtl servisine götür yaptır parasıyla

slm arkadaşlar.. son 2 haftadır klavyemde 4. oktavında si bemol tuşu basmıyor. aldığım bayiyi aradım ve tuşe ve düğmeler garantiye girmiyor dediler.
cihazı açmak büyük sorun bayağ bir civata var uğraştırır diye düşünüyorum. konuya müzdarip olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
teşekkürler.

Üstat , aldığın klavyeyi al eline , git bayiye kafasına vur orgu ( mecaz )
Bir ikincisi , bu tarz bayilerin muhakkak isimlerini verin ki müşteri bunları görsün bilsin ,

Eskidendi onlar ,

Artık satıcı çok , esnaflığı yapamayan bayiler , ayakta kalamaz !!!

İsim verin lütfen !!!

Tozdan...Servis temizliyor ve para almıyor....Gitmişken pilde değişsin....

dostum benimde aynı oldu hatta bügün açacam ama komple kasayı açmıyorsun sadece klavyeyi sökebiliyorsun sçk tak kasayı açma sakın

2 x te yanda 2 vida sökülüyordu ... 3x tede öyle sanırım ...metal kısımların üstünde olması lazım...ordan sök org menteşeli zaten bavul açar gibi açacaksın .... eger istanbulda değilsen git gel kargo 100tl sen onu kendin bile halledersin...tozdandır

yanlış bilgi veröeyelim 3x 2x gibi değil 3xte sadece klavye sokuluyor kapak ayrıdır

arkadaslar yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı tesekür edrim.
raporsuz kardeşim sadece klavye derken biraz daha acarmısın. sen yappabildinmi.

teşekkürler arkadaşlar sorunu hallettim.. biraz pratik biraz zor. ama tuşeyi yaptım tozlanmış..
bilginiz olsun .

geçmiş olsun ama bu çok saçma değilmi yok tuş garantiye girmiyor yok o garantiye girmiyor
o zaman garantisi var demeyin kardeşim ne kaldıki daha geriye bence isim ver kardeşim kimmiş bu bayii....