• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA500 TR beklenen ''seco 2012 bomba backup''

• Konbuyu başlatan seco_35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 113
  • Görülen : 30K
Cevap: KORG PA500 TR beklenen ''seco 2012 bomba backup''

eline emeğine sağlık .rar şifresini..pm atarsan sevinirim . şimdiden tşkler

s.a şifreyi pm olarak atarmısın başarılarının devamını dilerim.

güncel deneyenler yorumları eksik etmesin

herşey çok güzelde sitemizde böyle bir uygulama yok.bütün abilerin hocaların yüzlerce paylaşım yaptı hiç biri böyle bir uygulama yapmadı sen nerden gördünde esinlendin anlamadım.ya şifreyi ilave et yada paylaşma.yaşın gereği heyecanını anlıyorum fakat yanlış bir uygulama.hiç hoş değil.öyle olsaydı linkleri gizli yapardık.şifreni ilave et.burada paylaşımları karşılık beklemeden yapıyoruz.eski köye yeni adet getirmeyelim.burada herkesin paylaşımı çok önemli sadece seninki değil seco_35.seni takdir ediyoruz arkadaşlar zaten teşekkür ve cevap yazacaklardır.bazı şeyleri paylaştığımızda kopyalayıp çalanlar mutlaka olacaktır.o zaman hiçbir şey paylaşmayalım onuda yapmayacağımıza göre bazı şeyleri göze almamız gerekli mani olamayız.senden şifreyi alıp gene her yerde paylaşırlar.bu çözüm değil.tekrar ellerine sağlık.

herşey çok güzelde sitemizde böyle bir uygulama yok.bütün abilerin hocaların yüzlerce paylaşım yaptı hiç biri böyle bir uygulama yapmadı sen nerden gördünde esinlendin anlamadım.ya şifreyi ilave et yada paylaşma.yaşın gereği heyecanını anlıyorum fakat yanlış bir uygulama.hiç hoş değil.öyle olsaydı linkleri gizli yapardık.şifreni ilave et.burada paylaşımları karşılık beklemeden yapıyoruz.eski köye yeni adet getirmeyelim.burada herkesin paylaşımı çok önemli sadece seninki değil seco_35.seni takdir ediyoruz arkadaşlar zaten teşekkür ve cevap yazacaklardır.bazı şeyleri paylaştığımızda kopyalayıp çalanlar mutlaka olacaktır.o zaman hiçbir şey paylaşmayalım onuda yapmayacağımıza göre bazı şeyleri göze almamız gerekli mani olamayız.senden şifreyi alıp gene her yerde paylaşırlar.bu çözüm değil.tekrar ellerine sağlık.

yorum için teşekkürler zaten yoğun talep gelince şifreyi koymuştum konuya.

ellerine saglık kardeşim

Dostum ellerine sağlık 500 için güzel şeyler yapmaya çalışıyorsun ne güzel.

paylaşım için teşekkürler.. zaten senden başka pa500 için yeni birşey paylaşan yok gibi... şifreyi gönderebilirsen sevinirim.. saygılar..