• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa500 Tr Sercan-2012-Seco Set KOŞ!!!

• Konbuyu başlatan seco_35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 49
  • Görülen : 15K
Cevap: Korg Pa500 Tr Sercan-2012-Seco Set KOŞ!!!

herkes senin gibi olsa bu cihaz pa80 gibi efsane olurda...! bu seti daha deneme fırsatı bulamadık iş güç dolayısıyla.. en kısa zamanda yükleyip 26 mayısta pa3x ile arkadaşım ekstraya gidince salondaki programı pa500 ile ben yapcakmışım .S umarım aksilik olmaz cihaza pek alışkın değilim tuşeleri baya derin geliyor

herkes senin gibi olsa bu cihaz pa80 gibi efsane olurda...! bu seti daha deneme fırsatı bulamadık iş güç dolayısıyla.. en kısa zamanda yükleyip 26 mayısta pa3x ile arkadaşım ekstraya gidince salondaki programı pa500 ile ben yapcakmışım .S umarım aksilik olmaz cihaza pek alışkın değilim tuşeleri baya derin geliyor

senin canını sıkma kardeşim hertürlü düğünü götürürsün pa500 tr ile yeter ki işi bil hadi kolay gelsin ...

abi şuanda zaten pa80 le kıyaslamam ben aleti çok iyi sen beğenmessin ayrı konu sen benim bu seti bir dene bak düğünde gör aksilik olmaz rahat ol her telden var :)

senin canını sıkma kardeşim hertürlü düğünü götürürsün pa500 tr ile yeter ki işi bil hadi kolay gelsin ...

aynen abi her türlü iş yapar fiyatına göre çok iyi alet sadece bazı abilerimiz hazır bekliyor biraz uğraşcaksın o kadar.

aynen seco kardeşim zaten alet pa800 ritimlerini de okuyor editle editle kullan sıkntı yok ...

aynen seco kardeşim zaten alet pa800 ritimlerini de okuyor editle editle kullan sıkntı yok ...

evet abi herkes biraz çabalasa bu alete laf gelmez ama bilip bilmeden konuşan çok.sen benim seti denedin mi abi nasıll?

aynen seco kardeşim setini denedim fena değil güzel şeyler çıktı içinden saolasın

güncel.....

arkadaşlar pa 500 izmir bor müzikte kampanya fiyatı sıfır 2300 çokta uygun bizzat gördüm ve dinledim.bu alet fena sayılmaz. ben pa 80 veya pa 55tr ararken kafam karıştı diyebilirim...2 ellere o kadar para verileceğine böyle bir aleti almak mantıklı geldi bilmem ne dersiniz.