• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa500 tr

serceva26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa500 tr
Sorum zafer beye bu klavyeyi çıktığı ilk gün aldım ve çok memnunum herşeyi çözdüm profesyonel bir klavye tavsiyemdir
şimdi zafer beye sorum şu=zafer bey pcden şarkı sözü yazıp bu orgta görmek istiyorum bir nevi repertuar biliyorum ki bu özellik var ama bir türlü midideki sözler hariç okutamadım yardımcı olursanız çok memnun oluruz
bu arada tüm pa500 tr kullanıcılarına müjdem var
üzerinde bir senedir çalıştığım tek tek hazırladığım
pad lerinden kitlerine seslerinden rtimlerine introlarına
mütiş bir set paylaşacam az kaldı gönül rahatlığıyla söylüyorum
düğün seti + sahne seti+ yok yok içinde kusursuz
trakyamuzik ailesine sonsuz teşekkürler zafer bey sizede
:)

Cevap: Korg pa500 tr

ustam setini sabırsızlıkla bekliyorum. Bende pa 500 tr var ama bir türlü ayar tutturamadım. ne zaman paylaşırsın setini..

seti ne zaman paylaşırsın ustadım..

Sorum zafer beye bu klavyeyi çıktığı ilk gün aldım ve çok memnunum herşeyi çözdüm profesyonel bir klavye tavsiyemdir
şimdi zafer beye sorum şu=zafer bey pcden şarkı sözü yazıp bu orgta görmek istiyorum bir nevi repertuar biliyorum ki bu özellik var ama bir türlü midideki sözler hariç okutamadım yardımcı olursanız çok memnun oluruz
bu arada tüm pa500 tr kullanıcılarına müjdem var
üzerinde bir senedir çalıştığım tek tek hazırladığım
pad lerinden kitlerine seslerinden rtimlerine introlarına
mütiş bir set paylaşacam az kaldı gönül rahatlığıyla söylüyorum
düğün seti + sahne seti+ yok yok içinde kusursuz
trakyamuzik ailesine sonsuz teşekkürler zafer bey sizede
:)

1-karta txt formatında sarkıyı atıyoz
2-Ekranda Lyrics bolumune gırıyoz
3-shiftte birlikte ekrana dokunuyoz
4 kartdan dan sarkı sozunu secıyoz
5-select yapıp sözleri okumaya baslıyoz

not,,türkçe karakter kullanmayınız (ö,ü,i,ş gibi)

hocam midi ile hiç uğraşmadım ama yukarıdaki bilgiler aslında pa 800 içindir,pa 800 ile pa 500 tr kullanımı aynıdır,yukarıdaki bilgiler umarım işine yarar,isterseniz bi deneyin,

bu arada ben teşekkür ederim güzel sözleriniz için

Arkadaşlar bu set öyle bir set değil görünce bu orga bakışınız değişecek
tüm setlerdeki en iyi leri bir yere toplamakla kalmadım kendimde düzenleme yaptım beklediğnize değecek pa 80 le bu orgu kıyaslayanlar hacı muratla ferrariyi kıyaslasınlar daha iyi bu orgtaki en kötü ses bin basar dediğim orga kısa ve net konuşuyorum seti yükledikten sonra gelin kıyaslayın

seti ne zaman paylaşıcaksın kardeşim ???

Zafer bey alah razı olsun bir deneme yapacam yanlız sormak istediğim bir konu var tüm setlerdeki en iyi kitleri tüm orglar dahil bir sette korg pa 500 tr için biraraya getirdim şimdi sorum şu ben bu seti paylaşınca bir sorun olmaz değil mi yani kitlere kendi adımı mı vereyim yada seslere yoksa doğal haliylemi bırakayım bir kaç setten aldığım düzenlemeleri emeğe saygı önemlidir ben bu görüşteyim zafer bey allah razı olsun sizlerden

zafer bey üsdat daha detaylı anlatırmısın yada bana hazı şarkı sözlü bir örnek gönderirmisin

Zafer bey alah razı olsun bir deneme yapacam yanlız sormak istediğim bir konu var tüm setlerdeki en iyi kitleri tüm orglar dahil bir sette korg pa 500 tr için biraraya getirdim şimdi sorum şu ben bu seti paylaşınca bir sorun olmaz değil mi yani kitlere kendi adımı mı vereyim yada seslere yoksa doğal haliylemi bırakayım bir kaç setten aldığım düzenlemeleri emeğe saygı önemlidir ben bu görüşteyim zafer bey allah razı olsun sizlerden

hocam bence seslerdeki ve kitlerdeki isimleri değiştirmeyin derim,sesler ve kitler kime aitse kim yazdıysa o şahsın ismi kalsın derim,
allah hepimizden razı olsun

1-karta txt formatında sarkıyı atıyoz
2-Ekranda Lyrics bolumune gırıyoz
3-shiftte birlikte ekrana dokunuyoz
4 kartdan dan sarkı sozunu secıyoz
5-select yapıp sözleri okumaya baslıyoz

not,,türkçe karakter kullanmayınız (ö,ü,i,ş gibi)

hocam pa 500 tr sd karta şarkı sözlerini TXT formatında atmanız gerekir,txt formatında şarkı sözlerini hafıza kartına attıktan sonra kartı orga takın, song tuşuna basınız,ekranın altında lyrics ...yazar,onu seçin,shift tuşu ile birlikte ekrana dokunun karttan şarkı sözünü seçin ve select basıp devam edin,bu kadar

üsdat öncelikle kusura bakma senide meşgül ediyorum ama dediklerini tamamen yaptım şarkı sözü en az kaç tane kelimeden oluşmalı ki okusun sanıırm burda hata var elinde var mı hiç hazır bana verebileceğin bir örnek