• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa500 TR'ye Mikrofon Girişi Taktırabilir Miyim?

• Konbuyu başlatan taha
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 7K

taha

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa500 TR
Merhabalar. Bir süredir siteden ayrı kalmak zorundaydım. Bu arada orgla da pek ilgilenemedim. Başlıkta da belirttiğim gibi Pa500TR'ye mikrofon girişi taktırıp doğrudan mikrofon bağlayabilir miyiz? Eğer yapılırsa nasıl yapılır, maliyeti ne kadar olur ve verim alabilir miyiz? Arkadaşın Pa800'e mikrofon bağladık hoşuma gitti. Bu yüzden soruyorum. Eğer olur diyorsanız yaptırmayı düşünüyorum.

Cevap: Korg Pa500 TR'ye Mikrofon Girişi Taktırabilir Miyim?

Yapıldığını hiç duymadım şahsen..
mic girişi yapsalar bile yazılım da atmaları gerek; eq efektler vs için.
bence bu zor

Merhabalar. Bir süredir siteden ayrı kalmak zorundaydım. Bu arada orgla da pek ilgilenemedim. Başlıkta da belirttiğim gibi Pa500TR'ye mikrofon girişi taktırıp doğrudan mikrofon bağlayabilir miyiz? Eğer yapılırsa nasıl yapılır, maliyeti ne kadar olur ve verim alabilir miyiz? Arkadaşın Pa800'e mikrofon bağladık hoşuma gitti. Bu yüzden soruyorum. Eğer olur diyorsanız yaptırmayı düşünüyorum.

Evet taktirabilirsin.yazilima v.s gerek yok.sadece ek parca takiyorlar.kasanin icerisine parca monte ediliyor kasanin arkasina yer yapiliyor.butun orglara takiliyor.

fiyatı ne olur taktırırsak ??

Evet taktirabilirsin.yazilima v.s gerek yok.sadece ek parca takiyorlar.kasanin icerisine parca monte ediliyor kasanin arkasina yer yapiliyor.butun orglara takiliyor.

Efektleri nerden vericek??

Peki taktırdığımız taktirde ses kalitesi olarak bir problem olur mu? Yani verim alabilir miyiz acaba?

şahsen hiç sanmıyorum. yani pa800 deki gibi verim almak imkansız..

Efektleri nerden vericek??

Hocam orgtaki gibi efekt verme sansin yok.sadece volume kisip yükseltme var.seside gayet guzel.herhangi bir elektronikci de takabilir elektronikci saglam biri ise yapar

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Taktırmayı düşünüyorum. Umarım orgun elektronik aksamında bir sorun çıkarmaz. Son olarak acaba maliyeti ne kadar olur bu konuda bilginiz var mı?

abi boşver açtırma benim orgumu ben ona gül gibi baktım :D :D :D