• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa500r için inegöl bursa çiftetelli ritimleri arıyorum...

KARABULUT

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
KORG PA800
slmlar arkadaşlar...ben korg pa500tr yi yeni aldım...bana inegöl bursa ve bilhassa konuya eklemiş olduğum çiftetelli ritmini arıyorum yada ritim yazan arkadaşlara sesleniyorum lütfen yardım edin...konuya eklediğim çiftetelli ritmi örnektir...yardım ederseniz çoook sevinirim...şimdiden ALLAH razı olsun diyeyim...saygılar efendim

Ekli dosyalar

• örnek ritim.mp3
    1.8 MB · Görülen: 368
Cevap: korg pa500r için inegöl bursa çiftetelli ritimleri arıyorum...

benim sette çiftetelli var öle davullu ama aynısıını arama bu alette anca bu kadar abi bi dene istersen

hocam org kullanan herkese sesleniyorum eğerki org kullanıyorsanız ritim yazmayı ritim editlemeyi ses yazmayı öğrenmeniz şart,parayla yazdırsanızda en kral hocaya yazdırsanızda asla sizin beklenmiş olduğunuz tarzı hazı alamayacaksınız bunun bilincinde olmalısınız,
inşallah istediğiniz tarzda ritimi bulursunuz hocam,size tavsiyem en azından ritim nasıl editlenir bunu yapabilmenizdir,bunu yapabilirseniz istediğiniz tarzdaki ritimi yapıp doyasıya çalabilmenizdir,
ritim editleme ile neler mi yapabilirsiniz,
--misal normal bi çiftetelli ritimini sizin vermiş olduğunuz demodaki ritimin aynısı yapabilirim,
hatta daha da güzelinide yapabiliriz,
nasılmı ritime istediğimiz darbukayı davulu zili ekleyip şekilden şekile sokabiliriz,bunları ritim editlemesi yaparakta yapabiliriz,en baştan ritim yazmanıza dahi gerek kalmadan istediğiniz tarza getirebiliriz ritimleri,

hocam org kullanan herkese sesleniyorum eğerki org kullanıyorsanız ritim yazmayı ritim editlemeyi ses yazmayı öğrenmeniz şart,parayla yazdırsanızda en kral hocaya yazdırsanızda asla sizin beklenmiş olduğunuz tarzı hazı alamayacaksınız bunun bilincinde olmalısınız,
inşallah istediğiniz tarzda ritimi bulursunuz hocam,size tavsiyem en azından ritim nasıl editlenir bunu yapabilmenizdir,bunu yapabilirseniz istediğiniz tarzdaki ritimi yapıp doyasıya çalabilmenizdir,
ritim editleme ile neler mi yapabilirsiniz,
--misal normal bi çiftetelli ritimini sizin vermiş olduğunuz demodaki ritimin aynısı yapabilirim,
hatta daha da güzelinide yapabiliriz,
nasılmı ritime istediğimiz darbukayı davulu zili ekleyip şekilden şekile sokabiliriz,bunları ritim editlemesi yaparakta yapabiliriz,en baştan ritim yazmanıza dahi gerek kalmadan istediğiniz tarza getirebiliriz ritimleri,

zafer ben orgu daha doğrusu pa500 tr yi yeni aldığım için daha alete alışamadım ve daha yeni yeni çözmeye başladım...korg a biraz yabancıyım açıkcası...bundan önce bende rolant g600 vardı onunla ritim falan yazıyodum...ama pa500 biraz değişik geldi o yüzden...birde alet yeni çıktığı için daha set olayı diğer aletlere oranla biraz az...sende öle demo ritim deki gibi ritimler varsa atarsan yada burda paylaşırsan çok sevinirim teşekürler...

hocam maalesef bende pa500tr ile ilgili hiçbir şey kalmadı,olsada keske yardımcı olabilseydim,elimde şuan pa500tr olsaydı 2 dk hemen yapar gönderirdim ama sattım orgu çok oluyo satalı

hocam maalesef bende pa500tr ile ilgili hiçbir şey kalmadı,olsada keske yardımcı olabilseydim,elimde şuan pa500tr olsaydı 2 dk hemen yapar gönderirdim ama sattım orgu çok oluyo satalı

canın sağolsun zafer...inşallah en kısa zamanda yine alırsın..saygılar...

bende senin aradığın rtim mevcut msnini yaz gönderirim eve gidince

abi siteye ekşlesene varsa