• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA500TR - DÖRT TELLİ ISINMA MELODİSİ - KOÇHİSAR ELLERİ - CANLI PERFORMANS

Piyanist Ahmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
Korg PA80 & PA800 & PA500TR, Roland E-40 & E-70

Roland E-A7 / Türk Sesleri Tanıtımı - KOÇHİSAR ELLERİ (Bağlama Şov) ( Video Linki: )adlı videodan esinlenerek çalınmıştır.

Aynı çalışmayı Roland E-40 ile de yorumlamıştım. Link:

Ben de KORG PA500TR ile yorumlamaya çalıştım. İyi seyirler dilerim. Saygılar.

1.jpg

Son düzenleme:
Eline saglik

fakat yanlis anlasilmasin (sahsi görüsümdür) efekler cok acik böylece baglama sesi cok daginik duyuluyor baglama sesini öldürüyor
baglama sesi daha cok lead sesine benziyor efekleri cok hafif versen daha net sesleri alabilirsin

saygilarimla

Son düzenleme:
Eline saglik

fakat yanlis anlasilmasin (sahsi görüsümdür) efekler cok acik böylece baglama sesi cok daginik duyuluyor baglama sesini öldürüyor
baglama sesi daha cok lead sesine benziyor efekleri cok hafif versen daha net sesleri alabilirsin

saygilarimla

Hocam tam da benim istediğim bu zaten. Olumlu / olumsuz yorum alayım ki nerede eksiğim var, daha iyisini nasıl yapabilirim bunu göreyim. Yorum için teşekkürler. Genelde kulaklıkla çalıyorum. Kulaklıktaki mixer ayarı, orgun kendi sesini oda ortamında aynı dengede vermiyor. Setlerde ve kendi oluşturduğum seslerde türlü türlü elektro bağlama versiyonları var. Siz de belli ki deneyimli birisiniz bunları benden daha iyi bilirsiniz. Bu videoda bu sesi tercih ettim. Daha temiz net bir sesle de çalınabilir. Yorumunuz gayet isabetli. İyi çalışmalar, Saygılarımla.

Sizde tecrübelisiniz bunu parmaklarinizdanda ritime sarkiya hekonuda orga sahip cikmaniz gösteriyor zaten

sarkiya sahip cikmaniz basarili elektrolarda efekleri biraz kisaniz yani lesli türü efekleri biraz indirseniz ecolarda sonuna kadar degilde yariya kadar olsa daha temiz sesleri alabilmek mümkün olur sadece onu söylemek istedim
fakat herkesin görüsü düsüncesi bir olmaz tabiki

tekrardan elinize parmaklariniza saglik
saygilarimla

Sizde tecrübelisiniz bunu parmaklarinizdanda ritime sarkiya hekonuda orga sahip cikmaniz gösteriyor zaten

sarkiya sahip cikmaniz basarili elektrolarda efekleri biraz kisaniz yani lesli türü efekleri biraz indirseniz ecolarda sonuna kadar degilde yariya kadar olsa daha temiz sesleri alabilmek mümkün olur sadece onu söylemek istedim
fakat herkesin görüsü düsüncesi bir olmaz tabiki

tekrardan elinize parmaklariniza saglik
saygilarimla

Sağ olun hocam, düzgün bir dil ve saygı çerçevesindeki her yoruma ve eleştiriye açığım. Zaten eleştiriye açık olmayacaksak bunu burada paylaşmanın bir manası olmaz. Yerinde ve düzgün bir dille güzel yorum yaptınız ben de bunun için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.