• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa500tr osmanaga

Cevap: korg pa500tr osmanaga

eline sağlık...

ya bugün dinledim bu şarkıyı ve önceki yorumuma baktım :) ne bilim bugün daha güzel geldi.. arkaya multi pad filan atınca dahada güzel olur.. kartal kardeşim pa500tr alırsam yardımcı olurmusun set konusunda

valla bende önceki yorumuna bakınca şaşırdım çünkü ben bu demoyu laptopta dinlerken tam ses açamıyorum bile çok ses çıkıyor tonlar filan süper bence senin dinlediğin pc ya da her neyse ses problemi var ... Set konusuna gelince ben setimi paylaşmayı düşünmüyorum zaten aletin içinde yeterince tr ritim ses var kendinde userlere 40 yakın set var beğendiğin ritimleri sesleri koyarsın 10 numara alet olur karar senin hadi kal sağlıcakla ...

güncell ...

yahu bu PA500 ün ne kadar iğğrenççç bir saundu var ya :S

yahu bu PA500 ün ne kadar iğğrenççç bir saundu var ya :S

hayret senden başka da böyle düşünen yok kötü desen neyse de iğrenç kelimesi bu alete hiç yakışmıyor anlamıyorum bu aleti bu kadar kötü yapan ne var canavar gibi her düğün de işimi görüyor ...

hayret senden başka da böyle düşünen yok kötü desen neyse de iğrenç kelimesi bu alete hiç yakışmıyor anlamıyorum bu aleti bu kadar kötü yapan ne var canavar gibi her düğün de işimi görüyor ...

üstadım bu benim naçizane düşüncem... A2000 bunu yer saund olarak..

üstadım bu benim naçizane düşüncem... A2000 bunu yer saund olarak..

kardeşim a2000 daha iyi olabilir ama iğrenç çirkin gibi kelimeler kullanmışsın o yüzden tepki verdim neyse herkesin kendi görüşü ...

:) A2000 le pa500 ü kıyaslamak zaten en büyük hata bence. pa500 kendi kategorisinde iyi bir alet a2000 kendi kategorisinde iyi bir alet ama ikisi aynı kategoride değil.. pa800le kıyaslanabilecek bir alet a2000.. ayrıca iğrenç yorumuna bende katılmıyorum. her klavyenin kendine has özlliği ve güzelliği var bunu inkar edip polemiğe girmek yanlış olur..

çok güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler...