• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa500tr tamir edilirken

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
pa500 tr iç aksamı belki merak edenler vardır picbendi yapılırken

Ekli dosyalar

• 1377523_10201359038569695_482717124_n.jpg
    1377523_10201359038569695_482717124_n.jpg
    77.1 KB · Görülen: 388
  • 1017073_10201359039209711_380776347_n.jpg
    1017073_10201359039209711_380776347_n.jpg
    63.9 KB · Görülen: 373
Cevap: korg pa500tr tamir edilirken

Allah kimseyi böyle tamir için ustaların eline düşürmesin.Herkesin orgu elinde sapasağlam eskir inşallah.Yalnız Umut Açıkgöz için bu biraz zor :) adam dövüp duruyor klavyeyi :)

üstad resimde gördüğün gibi biz açıkta yapıyoruz tamiri müşterinin gözü önünde araya bi camekan kooyup personel harici giremez mantığını anlamış değilim zaten

Üstadım yazdığıma alınganlık göstermediniz umarım.Yoksa ben sizin şimdi öğrendiğim bu ustalığınıza yada işinize herhangibir şey söylemedim.Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nedir bu pa 500' le alıp verilemeyen çok merak ediyorum. Cihaz güzel, beğenmeyen önündeki klavyeyi çalsın ve mutlu olsun. Forumda bazı arkadaşlar her türlü fırsatta bu cihazı kötülüyorlar, kullanıpta eleştirene, eksiğini söyleyene lafım yok saygım var. Keza ben bugüne kadar kullandığım tüm cihazların artısıni eksisini söylemeye çalıştım. Fakat bununda bir tarzı olmalı. Heleki cihazı hiç kullanmadan, iki tane amatörün videosunu izleyip, ikide olumsuz yoruma kapılıp yorum yapanlara şaşırıyorum.

Lafım sana değil ali, sen eksisini artısını her zaman söylersin bilirim. Cihazların ağırlığı özelliklerinde yazıyor, içini görmeye gerek yok. Güncel cihazların hepsinde durum aynı.

Bak şimdi Volkan kardeşim oldumu yani lafım sana değil Ali diyorsun lafı bana mı yapıştırıyorsun? :) :) :) Şaka bir yana ; Şimdi ben her fırsatta buraya yazıyorum daha geçenlerdede yazdım.Pa 500 TR dedim mi bir çok insanın adeta tüyleri diken diken oluyor ortaya olumsuz fikirlerle çıkıyorlar yahu nedir bu pa500tr için kötü saplantınız ben hiç anlamadım.Yani bu aletin tek kusuru sample alamaması mı ? Yok davulu yok yok zurnası yok at çöpe mantığımı? Ha bir klavyede herşey davulla zurnayla bitiyor ya gerisi boş.Efendim sesleri iyi değilmiş? Artık bu tabirden ne anlamak gerekirse bunuda benim dar kafam almıyor..Ama benim kafamın aldığı şudur ki evime gelipte emektar roland e70 imin bayon ritmi ki bir çoklarının tabiriyle teneke sesle Arap Alluş çalıp aynı zamanda söyleyerek insanları müthiş coşturan müzisyen bir abimin ki gibi parmakları yetenek dolu bir çok insan vardır .Bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi? Kötülemeyin arkadaş kıyaslamayın arkadaş artık.Senin klavyen sana benim klavyem bana.Nedir bu ya? nedir bu klavye çılgınlığı ülkemizde...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben alıngınan biri değilim en iyi arkadaş eksiğini yüzümne söyleyen arkadaştır açık konuşuyorum arkadaşlar paralarınıza yazık bizim için hava hoş getirirsiniz tamir ederiz buarada cengiz abi orgun picbendini içine kaçırmış üzerinde basket oynamış galiba 3buçuk saat uğraştı usta tekrar söylüyorum 1500tl param olsa yine gider pa500 alırım parasını hakediyor türkiye şartlarına göre

Bu arada arkadaşlar orglar seri seri farkediyor galiba bu orgu 1seneye yakın kullanıp cengize sattım 1bucuk yılda o kullandı ılkdefa gecen hafta tamir gördü geçen ay pa500 alan 2tane arkadaşım ekranın ve pichbendin arızalandığını söylüyor garanti kullanıcı hatası diyormuş adamlar evden dışarı çıkarmadılar orgu

Lafım bu resimlere bakarak gelecek potansiyel yorumlara hocam. Ali kardeşime lafım olmaz, sana ise ancak teşekkür ederim :)
Saygılar.