• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg.pa500tr.yeniset.dadaş.25

Cevap: Korg.pa500tr.yeniset.dadaş.25

selam dostum senin yapmış oldugun seti yükledim baya iyi oldu hepsini yüklemedim işin doğrusu içindekileri bazı ritimleri load yaptım.özellikle dogu ritimlerini eline saglık suzun zamandır bunu arıyorumdum sonunda buldum senden ricam eger varsa elinde bunun dışında yeni çalışmaların bize yardımcı olursan sevinirim..saygılar dederuhii....

selam dostum senin yapmış oldugun seti yükledim baya iyi oldu hepsini yüklemedim işin doğrusu içindekileri bazı ritimleri load yaptım.özellikle dogu ritimlerini eline saglık suzun zamandır bunu arıyorumdum sonunda buldum senden ricam eger varsa elinde bunun dışında yeni çalışmaların bize yardımcı olursan sevinirim..saygılar dederuhii....

hocam bi linke bi bakın burada 26 adet set var,full doğu seti var,

hangi setti tam hatırlayamadım,
2 3 adet full doğu seti var isterseniz indirip bi bakın setlere,işinizi rahatlıkla görür bu setler,mircan çepki,hızlı halay yk halay,diyarbakır grani ,mardin grani, v.s v.s hepsinin ayrı özel ritimleri var,bi bakın isterseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeniset.dadaş.25 setinden bahsediyorum.. hazimet ereni tanırmısn

linki ekledim link eklemeyi unutmuşum,linkte 26 adet pa 500 tr setleri var,inşallah işini görür,bu arada eğerki bana diyorsan ben tanımıyorum :)

özellikle dogu ritimlerini =
6/8
2/4
4/4
5/8
2/4 (halay,koçeri,çida)
özellikle pa80 ve pa800 ritimleri convert etmek veya bunlardan esinlenerek yazmak çok daha faydalı..ben de tuzlada oturuyorum aydınlıda

dostum sadece sesler degil ritimler ayrı bişr güzellik katmışsın bu saatten sonra bu org bu setle canlandı emeğine saglık..

tesekkurler gardas Allah Razı Olsun...

seti kullanan arkadaşlarımdan 2,4 lük bi oyun havası rica etsem,,??

Arkadaslar Bu Set İcin Gercekten Cok Ugrastık.. Gece 4-5 lere kadar.. Umarım Beğenmişsinizdir.. Ben Klavyemi Sattığım İçin Devamını Getiremeyeceğim.. İnşallah Yaptığımız Bu Set pa500 TR kullanıcılarının İşini Görmüştür..

musa kardeş pa 500 için vermiş oldugun set güzel bu setin devamını bekleriz .pa80 ritimleri veya pa 800 e uyarlanmış içinden cımbızla çekilmiş özel bir set daha bekliyoruz senden emegine saglık tekrardan..dilimize tercüman oldun uzun zamandır bu org için set bekleyenler vardı!!

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri