• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg.pa500tr.yeniset.dadaş.25

Cevap: Korg.pa500tr.yeniset.dadaş.25

onemli degil kardes ama klavyeyi sattıgım icin maalesef artık set temin edemiyorum.. yoksa pa500 güzel klavye.. ritimini falan yazmak zevkli oluyodu.. devam edicektim ama nasip olmadı.. Beğenilerinizden Dolayı Teşekkür Ederim.. :)

günceldir..

Anladığım tek bişey bu arkadaşın bilgisi birikimi oldukça iyi kaliteli işler yapacagından şüphem yok pa500 tr senin elinde adam olur tabi sen tekrardan başlayıp yeni bişeyler çıkartırsan..yeni müjdeli haberler paylaşımlar bekliyoruz... Musa kardeş..

şu yaptıgın set de çok güzel ama inanıyorum sen daha iyisini yaparsın bundan şüphem yok.

Arkadaşlar yeni hazırladıgım set sizlerle paylaşmak istedim. Inş beğenirsiniz. Insan sesleri üzerinde çalıştık onuda yaptık niş bigiünde onları düzenleyip sizlere verecez.. Herkese kolay gelsin. 0 541 671 74 92 Bİ SORUNDA ARAYABİLİRSİNİZ YARIMCI OLABİLDİĞİM KADAR.

emeğiniz için çok teşekkür ederim dostum...SAĞOLASIN...

Arkadaşlar Seti Beğemiş Olmanıza Çok Memnun Oldum.. Hepinize Teşekkür Ederim.. Şuan Elimde Klavye Yok Zaten Alıcak Paramda Yok.. O Yüzden Benden Bu Kadar )=

Günceldir.... :)

ellerine sağlık kardeşim.

teşekkürler :D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri