• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa55 tr 2012 set !..

Cevap: korg pa55 tr 2012 set !..

kadir paylaşacam dediyse kesin paylaşır,bi aksilik çıkmazsa,malum araya bayram v.s. girdi arkadaşa biraz zaman lazım olabilir setin güzel olacağına inanıyorum,kadir bu işi çok iyi yapan müzisyen kardeşimizdir,şimdiden ellerine emeğine sağlık kadir

kadir paylaşacam dediyse kesin paylaşır,bi aksilik çıkmazsa,malum araya bayram v.s. girdi arkadaşa biraz zaman lazım olabilir setin güzel olacağına inanıyorum,kadir bu işi çok iyi yapan müzisyen kardeşimizdir,şimdiden ellerine emeğine sağlık kadir

teşekkür ederim zafer abim. beni bi sen tanıyosun zaten :) bu arada set yüklenmiştir. güle güle kullanın.

eyvallah usta emegine saglik bu güzel paylasim icin tsk ediyorum sagol varol

hoca sesler eksik geldi bana sadece 8 bank var ama olsun sagol varol

Ellerine sağlık abicim seti indirdim. Ama orgum burada olmadığı için deneyemedim. Diskete atıp konyaya gider gitmez hemen deneyeceğim. Tekrardan paylaşımın için teşekkürler.

teşekkürler elin kolun ağrımasın

Slm hocam ben seti indirdim ve yukledim sesler eksik ritimlerde sorun var 1 sayfayi acamadim hata veriyor
Saygilar can,t read file press exit diyor 1sayfayada yukleme yapmiyor user 1 sorunl

Styl select failet yaziyor

hemen eve gidip yeniden yüklüyorum.disket sürücü hatalı almış galiba.

Bu siteden pa500TR orgum için gerek pa60 gerek pa55 gerek pa800 setlerini indirip uyarlamaya çalışıyorum..Fakat bu güne kadar bu setler içinde pa60 setler ve bazı pa80 setler hiç uğraştırmadı...Pa55TR setler genelde ya sesi açamıyorum yada ritimlerde sıkıntı oluyor :) Pa800 setlerde çoğunlukla dışardan sample sesler kullanılmış o nedenle pa800 ritimleri adapte etmek müthiş işkence :) Emeğiniz için teşekkür ederim seti indirdim yarın orga yüklerim üzerinde biraz oynama ile umarım setinizi orguma adapte eder ve denerim...Tekrar teşekkür ederim...