• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa55 tr sorun acil yardımcı olun lütfen

dorak28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar 55tr var. Aleti ilk açınca swicler ve klavye tuşları çalışmıyor sadece bazıları çalışıyor ama aradan 1 saat kadar geçiçince hepsi çalışır hale geliyor. Sadece klavyede bir kaç tuş çalışmıyor bu seferde. Onlarda önceden çalışıyodu ama şimdi çalışmıyor. Başına daha önce böyle birşey gelen var lütfen yardımcı olalım. Dtl yazırım cvp bile vermiyolar illa aleti göndercez yani. Aleti göndermeme sebebim de sorun anakarttansa yaptırmayacak olmamdır. çünkü anakarttansa sorun fiyat 800 tl ye felan çıkıyo bildiğim kadarıyla ee orgun piyasasıda düştü bir anlamı yok herhalde. Eğer yaptıramazssam parçları için alacak olan birileride varsa bilginiz bu konuda onuda bekliyorum sizden.... Tşk ederim :(:(:(:(:

Cevap: Korg pa55 tr sorun acil yardımcı olun lütfen

Arkadaş dtl yi aradım sanki paraya ihtiyaçları yok haa nasıl cins konuşuyolarr.

Cevap: Korg pa55 tr sorun acil yardımcı olun lütfen

Arkadaşlar 55tr var. Aleti ilk açınca swicler ve klavye tuşları çalışmıyor sadece bazıları çalışıyor ama aradan 1 saat kadar geçiçince hepsi çalışır hale geliyor. Sadece klavyede bir kaç tuş çalışmıyor bu seferde. Onlarda önceden çalışıyodu ama şimdi çalışmıyor. Başına daha önce böyle birşey gelen var lütfen yardımcı olalım. Dtl yazırım cvp bile vermiyolar illa aleti göndercez yani. Aleti göndermeme sebebim de sorun anakarttansa yaptırmayacak olmamdır. çünkü anakarttansa sorun fiyat 800 tl ye felan çıkıyo bildiğim kadarıyla ee orgun piyasasıda düştü bir anlamı yok herhalde. Eğer yaptıramazssam parçları için alacak olan birileride varsa bilginiz bu konuda onuda bekliyorum sizden.... Tşk ederim :(:(:(:(:

geçmiş olsun.. orgunuzun anakartı da olsa o kadar fiyat çıkmaz hocam... en fazla 300 tk çıkar. yukarısını isteyene zaten yaptırma. sorununa gelince orgun muhtemelen kısa devre yapmış daha önce.. bu tür durumlarda en iyi çözüm elden çıkarmaktır :) ama yok ben uğraşırım dersen ince anakartın üzerindeki chipsetleri kontrol etmen gerekir. muhtemelen elektrik dağılımında yada beyin fonksiyonlarında sorun var. beyin derlerse çıkma pa55 bul ordan değiş. yok anakart derlerse yaptır ve sat. çünkü yaptısanda uzun gitmez kısa süre sonra başka sorunlar açmaya başlar..