• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa55tr mikrofon ayarlari

casio ctk3000

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa55
seliam arkadaslar mikrofon ayarlari var mi (pa55tr)-de:confused: varsada angi bolumde menunun cunkun bulamadim sesi cok az duyulur cevaplayina cok tesekkurler:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa55tr mikrofon ayarlari

hocam pa 55 tr de microfon ayarı yoktur,

istersen benim açtığım bir konu vardı bununla ilgili onu bul orda detaylı anlatmıştım. PA55 te mikrafon girişi yoktur ve bunun için ayarı vs.. yoktur. Ancak line in girişine takacağın bir preamlifikatör ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsin. Herhangi bir elektronikçiye gidip preamlifikatör istediğini söyle mikrafon gireceğim line in girişinden dersin çok pahalı birşey değil 10-15 tl... cvarı beslemeyidde orjinal nokia şarj aleti kullanarak yapabilirsin. Başka adaptörde kullansan olur ancak tam filtreleme olmadığı için vınlama sesi alırsın. Nokia şarj aleti ancak orjinal olacak bununla sorunsuz ve pürüzsüz ses alabilirsin bende pa55 varken hep bu şekilde kullandım Başarılar. bu arada kafana takılan biişiy olursa sorabilirsin

arkadaşlar bendede korg pa 55tr war fakat klavye sesilerini kısıp acamıyorum neden acaba var mı bi ayarı felan lütrfen yardım edin :( :( en sağdaki klavye tuşunun indirip kaldırıyorum fakat hiç bir işlem görmüyor neden acaba yardım edin :((

selam bu orglarda virüs olayı oluyor seninkinede virüs girmiş heralde disket bölümüne girip program dosyasının içini aç user 1 user 2 bide user dk olcak eger bu saydıklarımdan başka bişeler varsa onları silceksin onlar virüs oluyor.

selam bu orglarda virüs olayı oluyor seninkinede virüs girmiş heralde disket bölümüne girip program dosyasının içini aç user 1 user 2 bide user dk olcak eger bu saydıklarımdan başka bişeler varsa onları silceksin onlar virüs oluyor.

virüs olayı pa 55 tr de olmuyo hocam pa 80 de oluyo,ben 3 sefer pa 55 tr alıp sattım hiçbirinde olmadı 2 seferde pa 80 alıp sattım ikisindede oldu,pa55 tr de user kilitlenmesi oluyor bunuda formatla v.s yapılmıyo açılması,dtl yapıyor sadece,

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaş sanırım solo sesı açıp kısmaktan bahsediyor..aleti her açışında style play düğmesini kapa aç sorunun çözülür kardeşim..

arkadaşlar bendede korg pa 55tr war fakat klavye sesilerini kısıp acamıyorum neden acaba var mı bi ayarı felan lütrfen yardım edin :( :( en sağdaki klavye tuşunun indirip kaldırıyorum fakat hiç bir işlem görmüyor neden acaba yardım edin :((
senin orgunda virüs var arkadaşım bu sorunlar ondan olur. fazlada global ayarıyla oynama. şimdi sana sorunu nasıl çözecegini açıklayım. sorun çok basit. şimdi orgu ilk açtıgında ekrana piyano altosax gibi alt alta dizilmiş sesler çıkacak. bunların yanında klavye tuş resimleri var o tuşların ikisine aynı anda basarak kapa aç yapıyorsdun ikisine aynı anda basarsan kapar bidaha yaparsan açar şimdi hepsini kapa aç yaptıktansonra klavye ses volümü aktif olacaktık. bukadar basit.

senin orgunda virüs var arkadaşım bu sorunlar ondan olur. fazlada global ayarıyla oynama. şimdi sana sorunu nasıl çözecegini açıklayım. sorun çok basit. şimdi orgu ilk açtıgında ekrana piyano altosax gibi alt alta dizilmiş sesler çıkacak. bunların yanında klavye tuş resimleri var o tuşların ikisine aynı anda basarak kapa aç yapıyorsdun ikisine aynı anda basarsan kapar bidaha yaparsan açar şimdi hepsini kapa aç yaptıktansonra klavye ses volümü aktif olacaktık. bukadar basit.

dostum klavyenın ses açma kapaa düğmelerinin yanında song tuşu var. oyraya bas sonra ritim falan duracaktır. ondan sonra tuş seslerini ayarlayabilirsin. yoksa hiç etki vermez çalışmıyormuş gibi olur..