• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa60 ve alize set

• Konbuyu başlatan RAMX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 4K

RAMX

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.barakhavalari.com
Enst.
KORG PA 800 & 3x
arkadaşlar pa60 için beş para etmez diyenlere ,batı aleti diyenlere ve sadece cevo set kullanılabilir diyenlere gelsin bu videom :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hWC1DrYPS2A]YouTube - pa 60 tanıtım[/ame]

Cevap: korg pa60 ve alize set

1 sene kullanıp kart taktırmıştım.sağlam bi makina ve piyasadaki tüm pa50,pa60 ve pa80 kartsız setlerini rahatlıkla okur.bol miktarda da kartsız set dolu piyasa.oryantal orgların haricinde zaten bütün orgların üzerinde batı ritimleri vardır.pa60 da da performans sesler ve ritimler yapılarak tr olarak kullanılan bir alet.italyan malı.yeter ki kaliteli set olsun.alet böyle işler yapar......saygılar.....

evet hocam bilip bilmeden atıp tutuyolar şahsen ben bilmedigim alet hakkında kesinle şöledir böledir demem

ben bu aletten istiyorum ama batı olarak kullanıcam ...gw8 ile kıyas yapıldığında ne dersiniz acaba?

pa60 la batı rahatlıkla çalınabilir.zaten aletin üzerinde batı ritim ve sesler var.görüntüsü ve piyasa farkıyla gw8 le kıyaslamam ben olsam.gw8 de kullandım.sadece teknolojik olarak gw8 ilerdedir.biri italyan(pa60)diğeri çin malı...ilerde kart taktırdın mı pa80 ne yakın orgun olur...

flash bellek falan okuyomu pa60

flash bellek okumuyo.disket ile çalışıyo...kart taktırırsan flash card da okuyo o zaman...

usta eline sağlık sağlam org alcam bende bunlardan kafama koydum senin videodan sonra başarılarının devamını dilerim :)