• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG pa600 Cüneyt ERTAÇ demolar

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar adresinden demoları dinleyebilirsiniz
alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun

Cevap: KORG pa600 Cüneyt ERTAÇ demolar

çok iyi geliyor,teşekkürler...

Ch.

sound temiz geliyor kulağa ama ses sisteminde nasıl çıkar bunun sesi orasını bilemem ben 4 subbas kullanıyorum eğer sublarda bi işe yaramazsa at çöpe ne yapayım onu çatarak çutarak... sanki klasik korg seslerinden farklı gibi geldi bana biraz yamaha yı andırıyor ama bana öyle geldi

tekrar rekrar dinliyorum ama sound bana daha önce kullandığım rezil pa55tr yi hatırlattı çok kuru geliyor .drum kitler yeni olabilir ama aletin ses motoru dandik gibi geldi bence pa800 ile aynı değil valla alacak gibi olduydum ama vazgeçer gibi oluyorum beğenmedim youtube deki demolarıda dinledim sound ortada besbelli bu alete ne samplesi atarsanız atın kötü bir sound hiçbir işe yaramaz herifler boşa ucuz yapmıyorlar ne bileyim dandik org alacak kadar zengin değilim yamaha a2000 bundan daha iyi bence demolara bakarsak.

tekrar rekrar dinliyorum ama sound bana daha önce kullandığım rezil pa55tr yi hatırlattı çok kuru geliyor .drum kitler yeni olabilir ama aletin ses motoru dandik gibi geldi bence pa800 ile aynı değil valla alacak gibi olduydum ama vazgeçer gibi oluyorum beğenmedim youtube deki demolarıda dinledim sound ortada besbelli bu alete ne samplesi atarsanız atın kötü bir sound hiçbir işe yaramaz herifler boşa ucuz yapmıyorlar ne bileyim dandik org alacak kadar zengin değilim yamaha a2000 bundan daha iyi bence demolara bakarsak.

Abi benzer şeyleri ben de yazacaktım da yine de cihazı canlı canlı dinlemeden peşin hüküm vermeyeyim diye düşündüm. Açıkçası pa500 soundundan ileri gidememiş gibi geldi bana ama tekrarlıyorum demolara bakmak yeterli olmaz, cihazı test etmek lazım gibi. Ama cüneyt ertaçın kronik davul problemi devam ediyor gibi; pa500de, ce usb'de olduğu gibi bi güzel davul tonu tutturamamış yine.

saund bence pa800 den farkı yok,gayet güzel bana göre
ümit abi sen duramazsın bu cihazıda alıp denemeden,çok cihaz kullandın,denemediğin kullanmadığın org kalmadı galiba :)
senin bi kaç tane ritimine dek gelmiştim bu arada güzel de ritim yazıyorsun :)
kullanmıştım hakkın geçti bana ümit2/4 dü sanırım ismi

bende bikaç kez dinledim..çalan güzel çalmış...eline sağlık...sesler çok mat geliyor...bunun elektro bağlama ile 2*4 ritmi yokmuydu bide öyle dinleseydik????

abiler yalnız bişeye dikkat etmiyorsunuz yüklenme tarihine bakın 4ay önce yazıyor bu demolar ne malum pa600 ün fabrika ritimleri olmadığı 4 ayda ne çalışmalar olmuştur :)

vallahi bekledim bekledim bugün çıkar,yarın çıkar diye şu 600qt.fazla bekleyemedim,bende gittim 800 aldım.iyi ki de almışım 800 ü.süper bi alet.