• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA600 QT MÜKEMMEL 2 - Mutlaka Dinleyin...

Cevap: KORG PA600 QT MÜKEMMEL 2 - Mutlaka Dinleyin...

Siz bu adamın önüne hangi klavyeyi koyarsanız koyun benzer şekli ile yine döktürür.Çünkü o bir üstad..İşte benimde sürekli iddia ettiğim bu klavyeyi çalan insana bakar bu iş.Saygılarımla

pa 600 güzel alet bende bu gün video yüklicem

herkez birseyler yazmıs bende katılayım olaya kambersiz dügün olmazmıs pa80 i sat pa600 al diyen ustadlarıma kucuk bir dusuncem dugunlerde kac tane yeni ritim ve yeni oyun havası ile cıkıyorsunuz halen pa80 ritimleri halen eski oyun havaları yeni ne cıktı ankaranın bagları hayatı tesbih yaptım peki bir misketsiz bir fidaydasız dugun yapan varmı ben sanmam olsun neden cunku onlar eski pa80 gibi ben pa600 sadece videolarında dinledim ama bir pa80 gibi dolgun gelmedi benim kulagıma ha herkesin kulagı baskadır bir sey diyemem pa80 tek sucu eski olması kötü olması degil pa500 ne oldu hemen hemen unutuldu ama pa80 halen piyasada pa900 cıkacak bakın o zaman pa600 pa800 deger kaybedecek ve cok zarar edecek alan adamlar ama pa80 aldıgın fiyat belli satsanda cok asırı assagı olmaz bu benim dusuncem SAYGILAR