• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA600 QT MÜKEMMEL 2 - Mutlaka Dinleyin...

zorty55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
Yamaha A2000 + Korg PA900
Erhan Kabadayı ile KORG PA600 QT müzik ziyafeti..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=d-JYZ9hGtAQ]IMG 0122 - YouTube[/ame]

Cevap: KORG PA600 QT MÜKEMMEL 2 - Mutlaka Dinleyin...

abımızde aletı calmıyor konusuyor :) cok saglam sesler rtımler hakıkaten guzel doyurucu ..

Aleti teneke diye niteleyenler var.. Acaba onların çaldıkları yoğurt bidonu mu? Aletten nasıl bir beklentileri var anlayamadım.. Parasına göre PA800 ve 3x'in yaptığı işi fazlasıyla yapıyor sanırım bunu kabul etmek istemiyorlar.. PA800'ü kötülediğimiz ya da kötüleyecek halimiz yok ama adamlar sıfır aleti (PA600) çıkmadığı günden beri kötülüyorlar..
Kim ne derse desin kalite dışında PA800'den aşağı değil.. Programı aletteki kalite yapmıyor, kaliteli müzisyen yapıyor.. Alet ne olursa olsun bu hep böyledir..

utsam ben size demistim parasina göre cok cok iyi bir alet

ilk ben alanlardanim bundan 5 ay evelde siteye video da yayinladim bende ilk ciktiginda 999 euro ya bu isi yapmaz yapamaz demistim ama yanildim

ama usta pa4 x cikacak ve tyros 5 bunun yanindan gecmez pa600 onlarla ayni kalitede degil hata darbuka sesinin dum sesinde tiz var degmez bu fiyata pa600

saka yapiyorum deger tabi burda bir katip20 ustanin sözlerine kalpten katilmak istiyorum su set olayi ben cüneyt beyin setine degil 100 dolar 200 dolarda veririm ama orgu alirken bunu mecbur tutmalari insanin zoruna gidiyor

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhabalar, ben pa80 kullanıyorum ve artık klavyemi değiştirmek istiyorum. pa600ü takip ettim hakkında bütün yapılan yorumları okudum. herkes pa80in ikinci elini almaktansa pa600 alınmalı diye yorum yapmış. merak nokta ise şu, peki pa80den pa600e geçmek mantıklı mı sizce. pa80i 4 yıl önce 2.350e almıştım ve şuanda 2.400e müşterisi var. bazıları kabul etmesede bu gerçek. pa600ü alırda satmaya karar verirsem zarar yapacağım belli. sizce pa600e geçmeli miyim yoksa pa80le yola mı devam etmeliyim. yorumlarınız benim için önemli. şimdiden teşekkür ederim..

Merhabalar, ben pa80 kullanıyorum ve artık klavyemi değiştirmek istiyorum. pa600ü takip ettim hakkında bütün yapılan yorumları okudum. herkes pa80in ikinci elini almaktansa pa600 alınmalı diye yorum yapmış. merak nokta ise şu, peki pa80den pa600e geçmek mantıklı mı sizce. pa80i 4 yıl önce 2.350e almıştım ve şuanda 2.400e müşterisi var. bazıları kabul etmesede bu gerçek. pa600ü alırda satmaya karar verirsem zarar yapacağım belli. sizce pa600e geçmeli miyim yoksa pa80le yola mı devam etmeliyim. yorumlarınız benim için önemli. şimdiden teşekkür ederim..

usta Allah aşkına yapma etme bu da soru mu yahu :) tabiki pa600 her yönüyle pa80 den kat ve kat iyi alet.. bence hemen geç pa600 e :)

Selam kardeşim bendede 80 vardı aleti dinledim tereddüt bile etmedim aldım gayette güzel

hemen al.bende de ketron x1 var satıp alıcam

arkadaşlar elimde çok temiz pa 80 vardi satım ve pa600 e sipariş bile verdim pa80 10 yılık alet piyasada en ufak arızasna dtl 300 tl para aliyor neden bu aleti kulaniyim ki sıfr kapalı kutu 600 al 2 yıl garatisi var 2 yıl geçene kadar kim ölür kim kalır onuda allah bilir :D saygılarımla

1550 u$ cuma günü alet elimde herkese tavsiye ederim disketler ıd hard diskler kartlar la uğraşmak yok ohhhhhh be kurtuldum bu eski teknolojiden piyasada disket bile yok :D soruyorsun disket varmi milet utanmazsa üstüne gülecek çünkü piyasad yok milet gb bırak gb tı unutu trb geçti bence pa80 öldü allah rahmet eylesin başmız sağ olsun :D