• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa600 yardım kit dizme

ömer faruk

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar setteki kitteki bazı sesleri alıp tek bir kite dizebilirmiyim örnek standart kitte baterileri aldım sonrada kendi attığım setlerdeki kitlerden asma davul alıp bendir alıp tek bir kitte dizmek istiyorum yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yaparım.

Cevap: korg pa600 yardım kit dizme

Program var onun için ama 250 tl... çok kullanışlı.. bak..

usta orgun içindeki kitlerden kit yapacam 250 tl neye vereyimki kimisi yapılıyor diyorda nasıl yapıldığını bilmiyor

sırası ile yap -saund-ekranda grandpıano yazan yere dokun -user drum kit - çıkan sayfada boş biryere dokun -menü ye bas-ekranda drumkit e bas-çıkan ekranda sol tarafta rom yada ram yazar-rom orgun içindeki kitler ram ise sample leri gösterir rom yada ram yazan yeri üstune dokunarak tekerlekten değişir şimdi orgun ilk tuşuna bas ram yada rom yazan yerin hemen altında sayı vardır 0 BD olarak görünür ilk tusa bastığınızda o 0 BD YAZAN YERE DOKUNUN tekerlekten sıraile gidin beğendiğiniz sesleri bulunca brakın hiç bir sey yapmadan ikinci tuşa basın böyle devam edin hatta her sectiğiniz percusyonların sesini derinliğini yani istediğiniz kıvamı o sayfadan ayarlıyabilirsiniz işlem bitince ekrannın sağ üsteki tırnaktan write yani yaptığınız işlemi kaydedin istediğiniz yere kolay gelsin

sağolasın usta sonunda yaptım Allah razı olsun sanada kolay gelsin.