• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa600qt cok özel bomba set memun kalıcaksınız...emin olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Korg pa600qt cok özel bomba set memun kalıcaksınız...emin olun

Link deki seti indirmeden söyliyeyim set RE-HA USB Settir ... 600 tl ile çıktı şu an 150-200 tl arası gideri var.... çok abartılacak bi sett değil... varyasyonlar çoğu ritmde eksik ve introlar da akor lar tutmuyor saçma sapan çalıyor mangosar işi klasik..:) ama hakkını teslim edeceğim tek nokta sette her şey piyasa olmasına rağmen kitleri kim tonlamışsa süper... sanatına yeteneğine eline sağlık..... ne demişler yiğidi vur hakkını yeme...

Link deki seti indirmeden söyliyeyim set RE-HA USB Settir ... 600 tl ile çıktı şu an 150-200 tl arası gideri var.... çok abartılacak bi sett değil... varyasyonlar çoğu ritmde eksik ve introlar da akor lar tutmuyor saçma sapan çalıyor mangosar işi klasik..:) ama hakkını teslim edeceğim tek nokta sette her şey piyasa olmasına rağmen kitleri kim tonlamışsa süper... sanatına yeteneğine eline sağlık..... ne demişler yiğidi vur hakkını yeme...

bende beğenmedim ama dediğin gibi kitler çok fena ,işine yarayan birileri vardır muhakkak ama 600 tl yi bırak 150 tl bile bu set için güzel para ,şahsi fikrim...

evt Okan abim haklısın.... zaten sete 150tl fiyat biçenler şu an seti yapanlar.... bana kalsa bu hali ile 50 tl bile çok...:)

saygılar teşekkür

arkadaşlar bu setin dolu hali yokmu kimsede.. :)

arkadaşlar bu setin dolu hali yokmu kimsede.. :)

hocam bu setin güncellemelerini parayla alabilirsiniz...facebookta REŞAT ÜKÜNÇ diye yaz çıkar onu ekle konuş istersen

Eline sağlık ....

eline saglık teşekürler

eline sağlık kardeş

arkadaşklar ben yükledim 3/ 5 ritim var gerisi bozuk hiç bişeye yaramıyor zaten boş banklar sesler 0 tavsiye etmem saygılar ha unutmadan bide buna paramı verdiniz yaww ilahi ne adamlar var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...