• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80!! bomba özel set ömerkart 2014!!

Cevap: korg pa80!! bomba özel set ömerkart 2014!!

dediğin dosya yok kardeşim yükle disketle pişman olmassın uğraştığına değer :)

saygılarımla

Bizde var bu set 1sene uğraştık düzenlemek için pa800den farkı kalmıyo aletin 60tl karşılığında dileyen arkadaşların kartına yüklüyoru,m buckup ı

doğrudur kardeş bu setin aynısımı var sizde acaba?:confused:

set pa800 uyumlu

evet pa800e de olur sende hangi klavye var abi
pa80 e nede oluyor bu seti benim çok yakın arkadaşıma yükledim 80ne oluyor

saygılarımla :)

evet arkadaşlar pa80 yeni bomba gibi set var elimde piyasada bulamazsınız kimsede yok özel set ve ben siz değerli arkadaşlarıma paylaşıyorum tam düğüncü setidir!! arkadaşlar 2/4 lükleri sağlamdır yükleyin asla pişman olmassınız:D

NOT: link aşadadır teşekkür etmeyi unutmayın!!
saygılarımla :D

güzel kardeşim bu set 2014 değil 2010 yapımıdır artı bizle o vakitler yani card yapan arkadaslar bu carddı sesiz backupa çevirip kendi sample ve tonlarımızı yukleyip değişik kitler dizerek dahada geliştirilmiştir. anlıycan eski bir card

doğru 2010 set ama ben kendimce yeni bişiler yaptım yükle anlarsın kardeşim pa80 veya 800 fark etmez hepsine olur yükle vidolarını paylaş

doğru 2010 set ama ben kendimce yeni bişiler yaptım yükle anlarsın kardeşim pa80 veya 800 fark etmez hepsine olur yükle vidolarını paylaş

teşekürler o zaman. lakin yuklemedende içeriğini görebilyoruz ömerin rtimleri mevcut .he bu arada yaşım 39 oldu :)

ömer kart tabanlı karma set mevcut elimde musrafa bey yüklemeyi biz yapıyoruz buckup şeklinde ister orgunuzu getirin ister kartınızı gönderin

Sevgili Mert Müzik ücreti mukabilinde bu seti satıyormuş sunuz editlemeler falan yaptıktan sonra galiba...Bunu pa500TR 'ye editleyip tanıtımını youtube 'de falan yapıp satma şansınız yok mu?Hayırlı satışlar dilerim.Saygılarımla....

Sevgili Mert Müzik ücreti mukabilinde bu seti satıyormuş sunuz editlemeler falan yaptıktan sonra galiba...Bunu pa500TR 'ye editleyip tanıtımını youtube 'de falan yapıp satma şansınız yok mu?Hayırlı satışlar dilerim.Saygılarımla....

öyle bi şansımız yok pa500tr elimde olsa hocaya edit letirdim eksik ritimleri sesleride 0 dan yazdırır satışa sunardım sadece editleme ile olacak iş değil