• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80!! bomba özel set ömerkart 2014!!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
evet arkadaşlar pa80 yeni bomba gibi set var elimde piyasada bulamazsınız kimsede yok özel set ve ben siz değerli arkadaşlarıma paylaşıyorum tam düğüncü setidir!! arkadaşlar 2/4 lükleri sağlamdır yükleyin asla pişman olmassınız:D

NOT: link aşadadır teşekkür etmeyi unutmayın!!
saygılarımla :D

Ekli dosyalar

• omercrd.SET.rar
    10.4 MB · Görülen: 1,699
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa80!! bomba özel set ömerkart 2014!!

seti yükleyen arkadaşlar vido paylaşsın buraya lütfen

ömer set iyidir ben kullanıyorum çok memnunum

paylasiminizdan dolayi tesekürler

Yarın ilk işim pa500TR için bu seti editlemeye çalışacağım.Şimdiden teşekkürler arkadaşım.Saygılarımla...

Bizde var bu set 1sene uğraştık düzenlemek için pa800den farkı kalmıyo aletin 60tl karşılığında dileyen arkadaşların kartına yüklüyoru,m buckup ı

Selam, kartın mce'si olsa yükleyip bakardım, denemedim yani. Ama ben 1 yıldır uğraşıyorum şu an Türkiyede benimki gibi set bile yokken seti arkadaşın pa800'üne yükledik, daha daha hoşuma gitti, kaba tesisatta zaten önemi yok ama pa800'ün yerini pa80 tutmaz :(

ömer set iyidir ben kullanıyorum çok memnunum

kardeşim set sende varsa kısa kısa vidolar paylaşırmısın kaval ömer diye bir ritim var özellikle onu vido çekmeleri istiyorum seti yükleyen arkadaşlarda diğer orglarda nasıl die merak ettim ama sadece pa80 olan kişiler çeksin dediğim vidoyu ve ritimi

saygılarımla:)

Selam, kartın mce'si olsa yükleyip bakardım, denemedim yani. Ama ben 1 yıldır uğraşıyorum şu an Türkiyede benimki gibi set bile yokken seti arkadaşın pa800'üne yükledik, daha daha hoşuma gitti, kaba tesisatta zaten önemi yok ama pa800'ün yerini pa80 tutmaz :(

kardeşim seti yükle dene sonra yorumunu alayım çok sağlam set pişman olmassın
denemekte fayda var

saygılarımla:)

Bin dosyasını verirsen yükleyip denerim, disketle uğraşmak istemiyorum. Çok mu hazırcıyım ne :) paylaşım için teşekkür ederim, saygılar