• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 flaş kart mce programında yükleme

Cevap: korg pa80 flaş kart mce programında yükleme

tunahan can İstanbul da olsan orgunla bana gel bendeki HD ler ile sana dilediğini yükleyeyim diyeceğim de İstanbul da değilsiniz. Sağlam bir BACKUP ta demek yetmiyor zira yöre tarz stil önemli örneğin ben Halk Müziği icra ettiğimden Türker Multy Kart ı tek geçerim ve bu karta ait 24 adet set artı benim setim vardı :) Dilersen bir dene derim...

Kartın arızalı olduğuna verdiğim ihtimal %90 çünkü sesler sağlıklı değilse ritimlerde börtü böçek sesleri çıkıyorsa kart artık ömrünü dolmurmuş demektir..

hocam istanbula gelsem yanınıza zevkle gelmek isterim sizin gibi insanlar olduğu sürece sırtımız yere gelmez allahın izniyle karşılık beklemeden yardım ediyorsunuz allah razı olsun sizden

Kartınız mce destekli olmayabilir, hangi backup lazım crdsini göndereyim size veya bin dosyasını verin crdye cevireyim size.[/QUOTE

Benim elimde pa80 backup data sı var yeni pa600qt aldım ama card data dosyalarını çeviremedim atsam backupları çevirirmisiniz lütfen :(

Link: .

Kartınız mce destekli olmayabilir, hangi backup lazım crdsini göndereyim size veya bin dosyasını verin crdye cevireyim size.[/QUOTE

Benim elimde pa80 backup data sı var yeni pa600qt aldım ama card data dosyalarını çeviremedim atsam backupları çevirirmisiniz lütfen :(

Link: .

Yardımcı olmaya çalışayım..Hangi kart bu, pa600emi çevireceksin?

Hocam bin dosyasini bacupa vevoremezmiyiz pcde tesekurler

Bacup olmadan yukleme yapamiyom

Arkasaslar bana cart program linkini atabilmisiniz