• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 kart kopyalama yardım ediiin !!!!!!!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
merhaba arkadaşlar değerli üstadlarım ben yeni bir pa80 aldım ve ona set atacam ama şöle
benim bir pa80 kullanıcı bir arkdaşım var o pa80 nini içindeki set benim çok hoşuma gidiyor o seti kendi orguma atmak istiyom ve bunun içinde pa80 ne sıfır bir kart aldım onun içine arkadaşımdaki seti atacağım kopyalacağım ama nasıl yapacağım bilmiyorum siz yardım ederseniz çok makbule olur sayın arkadaşlar öbür pa 80 deki seti ben kendim bir boş kart aldım o seti kendi kartıma ve orguma atacam ama nasıl yardım edin lütfen :eek::(

Cevap: korg pa80 kart kopyalama yardım ediiin !!!!!!!

Öncelikle kartı kopyalayalım,

Siteden "MCE" programını indir, pcmcia girişi olan (yani kart girişi olan) pc'ye yükle, arkadaşının kartını bu pcye bağla, MCE programıyla "READ" sekmesinden kartı PC'ye kopyala (başka birşey yapma yoksa arkadaşının kartını silebilirsin), kopyalama bitince kendi kartını pc'ye tak ve MCE programından "WRİTE" sekmesinden önceden pc'ye kopyalamış olduğun kartı kendi kartına yükle. Yükleme sonrası kartı orga tak, henüz işimiz bitmedi.

Sonrasında arkadaşının orguna boş bir disket tak, "DISK" tuşu sonrasında "SAVE" tuşu ile seti diskete kopyala, sonra disketi çıkartıp kendi orguna tak. Kendi orgunda "DISK" tuşu sonrasında "LOAD" tuşunu kullanarak kopyaladığın seti kendi orguna yükle. Disket sesi kesilince işlemin tamamdır.

Eğer takılırsan arayabilirsin.

öncelikle çok teşekkürler bir kaç sorum daha olacak şimdi benim pc de kart girişi yok onu nasıl yapcaz birde disket e takıp seti onun içinide kopyalıcaz yhaa onu nasıl yapacaz sölerseniz çok sağolun

öncelikle çok teşekkürler bir kaç sorum daha olacak şimdi benim pc de kart girişi yok onu nasıl yapcaz birde disket e takıp seti onun içinide kopyalıcaz yhaa onu nasıl yapacaz sölerseniz çok sağolun

Kart girişi olan pc bulacaksın :) disket kopyalamayı yukarıda anlattım.

mce programı linklerini buldum hepside ölü indiremedi onu nerden bulcam

Sen pc'yi bul, bana pm at programı paylaşırım.

özelden paylaşırmısın

msn adresini pm at,

tm abi mesajlara bak oraya attım özelden tm bak mesajlara

Mail adresini yanlış yazmışsın mail gitmiyor.