• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 kart kopyalama yardım ediiin !!!!!!!

Cevap: korg pa80 kart kopyalama yardım ediiin !!!!!!!

Öncelikle kartı kopyalayalım,

Siteden "MCE" programını indir, pcmcia girişi olan (yani kart girişi olan) pc'ye yükle, arkadaşının kartını bu pcye bağla, MCE programıyla "READ" sekmesinden kartı PC'ye kopyala (başka birşey yapma yoksa arkadaşının kartını silebilirsin), kopyalama bitince kendi kartını pc'ye tak ve MCE programından "WRİTE" sekmesinden önceden pc'ye kopyalamış olduğun kartı kendi kartına yükle. Yükleme sonrası kartı orga tak, henüz işimiz bitmedi.

Sonrasında arkadaşının orguna boş bir disket tak, "DISK" tuşu sonrasında "SAVE" tuşu ile seti diskete kopyala, sonra disketi çıkartıp kendi orguna tak. Kendi orgunda "DISK" tuşu sonrasında "LOAD" tuşunu kullanarak kopyaladığın seti kendi orguna yükle. Disket sesi kesilince işlemin tamamdır.

Eğer takılırsan arayabilirsin.
zeybek hocam hem kart hem disket
benım kafam karıstı
bu sezon sonu pa 80 e gececegım
dıyelımki omer kartı yukleyecegım ındırdıgımomer kart dosyasını karta yukleyıp orga takınca iş bitmiyormu
dısketledemı ıslem yapılacak?

İstanbul da isen kartını ve beğenmiş olduğun arkadaşındaki kartını veya o karta ait BACKUP ları al bana gel sana bedava hemde öğreterek yükleyelim. Kolay gelsin. Saygılarımla,

İstanbul da isen kartını ve beğenmiş olduğun arkadaşındaki kartını veya o karta ait BACKUP ları al bana gel sana bedava hemde öğreterek yükleyelim. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Bravo hocam..

Saygılarımla.

zeybek hocam hem kart hem disket
benım kafam karıstı
bu sezon sonu pa 80 e gececegım
dıyelımki omer kartı yukleyecegım ındırdıgımomer kart dosyasını karta yukleyıp orga takınca iş bitmiyormu
dısketledemı ıslem yapılacak?

Ömer kart klasörünün içinden hem ....bin dosyası hemde ....set dosyası çıkacaktır, bin dosyasını karta, set dosyasını diskete atarak orga yükleyeceksin. Gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra takılan olursa pm atın telefon ile yardımcı olabilirim.