• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 kartlari hakkinda önemli bir soru?bakiniz...lütfen

Cevap: Korg pa80 kartlari hakkinda önemli bir soru?bakiniz...lütfen

flash kart aletin üzerinde hep takılı vaziyette dursa bir problem olur mu.aleti açarken kapatırken karta zarar gelir mi yani.devamlı takıp çıkartmak zor geliyor konsoldan dolayı.bu konuda bilgi verirsen sevinirim ferazacım.pa80 gerçekten alıp da pişman olmadığım bir alet.cansinan kardeşim hiç düşünmesin temiz bulursa hemen alsın derim.siteye pa80 nevaleleri 1. bölümünü yükledim.orda tek tek seçilmiş kart backup ve uyumlu setleri karta göre arşivlenmiştir.2.bölümü de bir ara göndericem.saygılar...

flash kart aletin üzerinde hep takılı vaziyette dursa bir problem olur mu.aleti açarken kapatırken karta zarar gelir mi yani.devamlı takıp çıkartmak zor geliyor konsoldan dolayı.bu konuda bilgi verirsen sevinirim ferazacım.pa80 gerçekten alıp da pişman olmadığım bir alet.cansinan kardeşim hiç düşünmesin temiz bulursa hemen alsın derim.siteye pa80 nevaleleri 1. bölümünü yükledim.orda tek tek seçilmiş kart backup ve uyumlu setleri karta göre arşivlenmiştir.2.bölümü de bir ara göndericem.saygılar...

kartı sürekli çıkarmana ne gerek var abi,,evde durduğu sürece çıkarmana gerek yok,,kartı çıkarıp takmak sorun yaratabilir kartı bozabilir,,ancak evden dışarı çıkarırken sahneye veya düğüne kınaya v.s o zaman çıkarabilirsin,,

ben korg pa80 nimi satıyorum hiç bir sorunu yok sadece atak tusunun orada ve picth bendin orada siyahlık var daha detaylı bakalbilirsin istanbuldayım

ilanını görmüştüm zaten sahibinden de ama ben görerek ve deneyerek alma taraftarıyım teşekkürler

teşekkrüler üstadım desteklerin için

feraza kardeş temiz cihaz bulursam izmirde alacağım nasip olursa desteklerin için şimdiden teşekküler...saygılarımla...cansinan_24

yanlış anlamadıysam şöyle galiba '' setteki ritimler kit lerden oluşuyor diye biliyorum.hangi seti yükleyeceksek o setin kitlerini karta yüklüyoruz veya hazır oluyor seti ise org un kendisine yüklüyoruz.'' yanlışsam affola arkadaşlar bende tam olarak bilimiyorum amaç sorup öğrenip aydınlanmak...

çoook teşekkürler feraza kardeşim.bu çok ii oldu işte.hergün tak çıkar zoruma gidiyordu,artık çok rahatladım sayende.hem de karta zarar vermekten kurtulmuş oldum,tekrar çok teşekkürler saygılar.....

Ağalar ben de yeni pa80 ciyim.. şimdi bana şıkır şıkır 2/4 lerri olan ve en önemlisi 4/4 duble yani sanat müziği ritimleri iyi olan bir kart tavsiye etmeniz.. şu anda 16 mb. Emo kart yüklü ama kartın üstünde 4/4 duble hiç hoş değil.. Eğerki emonun güzel seti var ise o da olur.. Böylece backup derdinden kurtulurum.. şimdiden teşekkür ederim..

genellikle sanat müziği ağırlıklı kart ve seti yok bildiğim kadarı ile.en güzeli bu işlerden anlayan birine kartsız güzel bir tsm seti yaptırman.veya anlıyorsan ritimleri kendin yazman.saygılar..

genellikle sanat müziği ağırlıklı kart ve seti yok bildiğim kadarı ile.en güzeli bu işlerden anlayan birine kartsız güzel bir tsm seti yaptırman.veya anlıyorsan ritimleri kendin yazman.saygılar..

ahh nerde o günler.. bi gösteren olsa var ya, neler yapacam belli değil.. Forumlarda okumakla olmuyor.. bire bir gösterilmesi lazım :(