• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 rvs set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DAGDEVIREN

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Selam arkadaşlar korg pa80 rvs isimli bi setin demosu var YouTube da bu set elinde olan varmı demosu bu

Cevap: Korg pa80 rvs set

Gogle den araştırıyorum USB set diyor USB set PA - 80 için olamaz ki !

Ustam linkte verdim youtube ta pa80e covert edilmiş bildiğiniz üzere erconun setini editliyorum bitti fakat bi arkadaşa verdim son rötüjieri yapıyor sizden rica etsem usbsini buraya ekleyebilirmisiniz rvs nin yada linki varsa verin indireyim bu seti dinlerken pa80 de elimdeki kitlere çok yakın sesler var bunu bulabilirsem usb msb farketmez hertürlü convert ederim yeterki elimde o set bulunsun

Bugün reşat abiye mesaj attım 250 lira istedi bu set için bana sorarsanız hocam bubset bu parayı eder fakat bende kuruş yok desem yeri usbsini yada bubseti direk bulabilirmisiniz bana

Evet değerli pa80 kullanan üstadlarım varmı bu seti kullanmaya başlayanınız eğer yok ise usb seti verin bana usb kilidini kırmmaya çalışacağım ki muhtemelen de kıracağım kaçarı yok style dosyalarını aldımmı gerisini getiririm

Sayın Dagdeviren sen nasıl bir set arıyorsun nasıl bir set istiyorsun anladığım kadarıyla sürekli set arıyorsun Pa80 orguna?

Hem kendim hemde pa80 kullanan dostlarımız için yeni setler arıyorum evet hocam neden diye sorarsanız nedenini açıklayayım üst linkte verdiğim set 250 lira bunu ödeyipte alamayacak bi insanım maddi durumum yok ve buradan yardım istedim bu birincisi
Evet korgx4ler çıktı biz hala pa80 kullanıyoruz oda maddi yetersizliklerden dolayı ve pa 80 için 2000 senesinden kalma ritimleri kendi editlemem diyip burada yayınlıyorlar eyvallah sonuçta kardeşlerimiz korg pa80i güncel tutabilmek için uğraşıyorlar benimde uğraşım bu yönde size sorarım korg pa80 kullanıyorsunuz istemezmisiniz orgunuz yeni ritimlerle şıkır şıkır olsun bende bunu istiyorum ve uğraşımda bu yanlış anlaşıldıysam affola
Üstelik şunuda belirteyim ben kendim paragöz değilim asla setimi bitirdim bütün içerikleriyle 2015 2016 sezonunun ritimleri almayacağım beş kuruş mübarek ramazan ayı boyunca uğraştım uykusuz kaldım kullanan Allah razı olsun desin bana yeter uğraşım sadece pa 80 kullanan değerli dostlarım kardeşlerim içindir buna sizde dahilsiniz hocam saygı ve sevgilerimle
Tekrar söylüyorum yanlış anlaşıldıysam affola

Evet bende kullanıyorum 2 tane setim var denedinmi bilmiyorum ritim sıkıntısı yok.. Zaten pa80 nin öyle bir problemi yok.. Tabi dersen güncel örneğin pop sarkılardan yeni ritimler olsun ama onuda açıklayayım yeni ritim olsa introsu yeni olacak yoksa 2/4 pop yine 2/4 pop tur eski yeni farketmez, ne olur sadece türleri olabilir latin perküsyon kullanılabilir ayarlar yapılabilir gibi gibi... mesela vahde de roman da eski yeni farketmiyor kitleri kaliteli oldumu bide olay bitmiştir... Şimdi sana lazım roman içerikli bir kart bunu anladım ben... Benimde yöresel kart yapma gibi düşüncelerim var .. Ha kartlarım her yöreye hitap ediyor şimdiye kadarırının en iyisini yapmaya çalıştım zaten ama sadece mesela roman ağırlık bir kart olabilir.. Sen bana ritim yazabilecek bir üstad bul ben kartı yaparım oda yeni roman ritimleri yazar ortak bir kart çıkarırız... Seninde derdine derman olur...

Evet bende kullanıyorum 2 tane setim var denedinmi bilmiyorum ritim sıkıntısı yok.. Zaten pa80 nin öyle bir problemi yok.. Tabi dersen güncel örneğin pop sarkılardan yeni ritimler olsun ama onuda açıklayayım yeni ritim olsa introsu yeni olacak yoksa 2/4 pop yine 2/4 pop tur eski yeni farketmez, ne olur sadece türleri olabilir latin perküsyon kullanılabilir ayarlar yapılabilir gibi gibi... mesela vahde de roman da eski yeni farketmiyor kitleri kaliteli oldumu bide olay bitmiştir... Şimdi sana lazım roman içerikli bir kart bunu anladım ben... Benimde yöresel kart yapma gibi düşüncelerim var .. Ha kartlarım her yöreye hitap ediyor şimdiye kadarırının en iyisini yapmaya çalıştım zaten ama sadece mesela roman ağırlık bir kart olabilir.. Sen bana ritim yazabilecek bir üstad bul ben kartı yaparım oda yeni roman ritimleri yazar ortak bir kart çıkarırız... Seninde derdine derman olur...
Teşekkür ederim üstadım ben pa800 erconun setini convert yaptım userleri full rumanla dolu banklarda karışık pa800de bank yerine fovori var ben bu favorileri pa80 banklarına yükledim sıkıntı yok ufak tefek işleri kaldı onuda arkadaşa verdim tam anlamıyla bittiği zaman sitemizde yayınlanacak kart olayını nasıl çözdün dersen edremitli hasan karfeşimizin alt yapısını kullandım ritimlerde fakat bu üstte verdiğim sette çok hoşuma gitti onuda bulabilseydim onuda banklara ilave edecektim yani pa80i coşturacağım kararlıyım şuan kullandığım org bile kendimin değil kaldıki ben 250 lira veremem yani set için usbsini bulurum oturur bir ay başında uğraşırım yinede yaparım ama bu setide kendi setime dahil edeceğim sizin setlerinizi kullanmadım bizim toplum olarak roman ağırlıklı eğlenceler istiyor bende setimde romana ağırlık verdim eazından 3 user tuşu komole roman banklarda çiftetelliler vahdeler bütün yörelerde kullanıla bilecek ritimleri mevcut pa80 tam kapasite çalışıyor dolu dolu oldu normal bi pa80 30 saniyede açılıyorsa benim komple setlerimin yükşü olduğu pa80 1 dk gibi bi sürede açılıyor ve şuana kadarda hiç bir problem yaşamadık
Neyse benim dikkat çekmek istediğim nokta setlerin demolarını koyup set 250 300 lira diye arkadaşlara ufakta olsa bi sitem hayatta herşey para pul değil nihayetinde hepimiz ekmek parası kazanmak için bu yola çıkmışız neden ekmeğimize bir dilim katmak yerine ekmeğimizden bir dilim kapma derdindeler insan yeri geldiğinde bir duaya muhtaç kalır bende sizlerin ve değerli meslektaşlarımın duasını alarak ekmeğime bereket katmanın çabası içindeyim umarım bu yazışmamızı okuyup bu işle uğraşan kardeşlerim bi pay çıkaracaktır.

bnde eskı reha setıde var yenı rvs setıde var ıstersen satarım sana tatis set ve emo2 de mevcut elımde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...