• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 rvs set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Korg pa80 rvs set

Kardeşim para durumu nanay satsanda alacak durumum yok üstte onu anlatmaya çalışıyorum org benim kendimin bile değil amca oğlu aldı borç dert 250 değil 50de desen alacak gücüm yok yalan söylüyorsam Allah belamı versin yoksa niye yalvarıp durayım abi basar parayı alırım

Demekki anlatılanlardan hiç bir ders çıkaramıyoruz değerli kardeşlerim keşke paradan daha değerli olan şeyleri kavrayabilsek ben benim gibi maddi zorluklar ile yapamak isteyipte yapayan kardeşkerime biraz da olsa bi ses olmak istedim haa şunuda belirteyim her emeğin bir karşılığı vardır ama maddi ama manevi benim derdim acıtasyon yapıp duygu sömürmek değil asla sen değerli kardeşim uğur demirel bu setleri para verip aldın neden ihtiyaç sahiplerine bedava veresinki çünkü herkezi kapsamıyor bu söyleyeceğim söz insana enayi gözüyle baklır bunlar istisnalar ama gerçekten isteyipte alamayan kardeşlerimiz var bunlardan biride benim pa800den convert ettiğim erco seti bedava paylaşacağım diye burada açıkladığımda enayi gözüyle bakıldım parayla neden satmıyorsun diyenler oldu ben kendim asla paracı değilim daha önceleri paylaştım ben bu sene yeni başladım bu işe bi heves benim için ama alamadım korg pa80 var elimde benim değil ben oyuncak orglarla hevesimi dindirmeyi seçmiştim alamadığım için köyümde 3tane düğün çaldım anfim yandı alamıyorum şimdi oda köyümde fakir bir karfeşimizin eğlencesini yaparken oldu parasını almadım neden çünkü fakir diye parası yok diye düğünü sessiz sedasız oluyordu gönlüm elvermedi hani bahsettim yukarda parası yok ama yapadığı içinde bi ukte kalacaktı rahmetli Kemal sınalın bir sözü geldi aklıma neden kaybediyorsam insaniyetliğim yüzünden diye bu sözü kabullendim kaybedeceksem insaniyetliğim ile kaybedeyim
Demem oki değerli dostlarım bukadar yazıyı bir set alamadım diye yazmıyorum ama durumu olmayan kardeşlerimize de destek çıkmak için hep beraber elimizi uzatalım bende buradan sözümü veriyorum yapacağım her set ücret talep edilmeksizin bedava olacaktır buda fakir kardeşinizden bi armağan olur
SAYGILARIMLA;
FATİH DAĞDEVİREN

Biz senin org çalmana engell olmuyoruzki.rvs set olmadan da org çalablilrsin. !!!! Bilmem anlatabıldım mı

Kardeşim mesele set meselesi değil sende bunu anlamıyorsun

Senin parayla sattığını alamayanlar var kardeşim sen dersin ozaman parasızları kullansın eyvallah kardeşim diyecek birşey yok sorunda yok sette beklemiyorum zaten bedava sizin ticaretiniz bu ise saygı duyarız anca yapacak başka birşey yok

Değerli admin abiler konuyu silebilir konuşmanın bi anlamı yok boş yere yoruyoruz kendimizi

Cumartesi günü eğlence var istiyorum ki kendimi doğru düzgün göstereyim uğur kardeşim sende oşan rvs set bu videoda olan set mi birde utanarak söylüyorum veresiye yani cumartesi günü alacağım parayı sana göndersem yapsan bu kardeşine bi güzellik parayı alır almaz hesabında bil ben daha ne diyim para olsa şimdi alacağım

Yemin ederim dilenci oldum abi bi set için yok böyle bişey yahu

Sadece 3 userde ritim var vahte yok 4/4 lük ritim ler yok set 250 lira oh ne güzel hayat aga bu para kolay kazanılmıyor ağzımı bozacağım vallahi en sonunda bide adam tersliyorlar set işini bıraktım yok bilmem ne sonra ver 250 lira sana seti göndereyim bilmem ne karşında çocuk yok aga senin bu mesajı okursun elbet vermezseniz vermeyin ilk mesajda söylediğim buset bu parayı eder lafınıda unutun bu sete 250 lira verene enayi derim bende olsa vallahi burada paylaşırım inşallah elimede geçer bulurum biyerden görün ozaman 250lirayı bide adam terslemeyi

Milletin emek vererek ortaya çıkardığı bir seti varsa verin ben kırarım demek ne derece hakkaniyetli? Seti kıracağına oturup sende ritim yazmasını öğren kendi setini yap yok yapamıyorsan kilitsiz setler ile idare et yok onu da yapamıyor ve bu işten para kazanıyorsan al bir tane paralı set.KONU KAPATILMIŞTIR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...